Nowości, Wielki Format

OKI Europe uruchamia platformę do zarządzania profilami nośników

OKI Europe zwiększa wydajność dla użytkowników ploterów eko-solwentowych dzięki uruchomieniu platformy do zarządzania profilami nośników.

Ponad 14 tysięcy bezpłatnych profili nośników jest obecnie dostępnych dla użytkowników ploterów OKI z serii ColorPainter – zyskujemy dzięki temu oszczędność czasu, pieniędzy i jednoczesną optymalizację dopasowania pomiędzy drukarką a nośnikiem.  

OKI Europe uruchomiło dedykowaną bazę danych (Media Profiles) dla użytkowników ploterów z serii ColorPainter z ponad 14 tysiącami profilami nośników, zapewniając zarejestrowanym użytkownikom szybki i bezpłatny dostęp do dokładnych ustawień zarządzania mediami i kolorem,  otwierając w ten sposób nowe możliwości uzyskania przychodu dla firm z branży graphic arts i kreatywnych organizacji.

Opracowana przez OKI platforma, we współpracy z wiodącymi producentami podłoży do druku, umożliwia zarejestrowanym użytkownikom ploterów z serii ColorPainter pobranie nieograniczonej ilość profili, co znacznie skraca czas i koszty handlowców, dystrybutorów i użytkowników biznesowych eliminując potrzebę tworzenia nowych, niestandardowych profili. Oprócz aktualnego portfolio ploterów eko-solwentowych ColorPainter profile nośników są również dostępne do starszych urządzeń i różnego oprogramowania RIP, łącznie z ONYX i Caldera.

Po zarejestrowaniu użytkownicy mogą utworzyć dedykowane konto, w ramach którego uzyskują możliwość zarządzania kolejką pobrań dla wybranych profili nośników i mogą  przeglądać historię pobrań dla powtarzających się zadań. Łatwa w obsłudze funkcja wyszukiwania sprawia, że poruszanie się po obszernej platformie i znalezienie odpowiedniego profilu do konkretnego zadania wydruku jest niezwykle łatwe.

Platforma posiada aktualnie ponad 14 tysięcy profili nośników. Zasób ten będzie bezpłatnie aktualizowany o nowe profile, które będą zawierać różne typy mediów. Umożliwi to użytkownikom generowanie najwyższej jakości wydruków, jak również zminimalizuje ryzyko niepoprawnych wydruków.

Znana ze swej elastyczności w zakresie nośników, szeroka gama ploterów eko-solwentowego z serii ColorPainter firmy OKI, zapewnia wysokiej jakości wydruk projektów kreatywnych, spełniających zróżnicowane wymagania firm graficznych jeśli chodzi o zewnętrzne, jak i wewnętrzne oznakowanie, łącząc szybką prędkość wydruku z wyśmienitą jakością obrazu. Na portfolio wielokrotnie nagradzanych ploterów z serii ColorPainter składa się: szybki i zaprojektowany specjalnie do drukowania profesjonalnych grafik w wysokich nakładach ploter ColorPainter H3-104s, wszechstronny, o dużej gęstości i wydajności ploter ColorPainter M-64s oraz najnowsze urządzenie w tej serii ColorPainter E-64s, które zapewnia doskonałą wydajność, wysoki poziom precyzji oraz wspaniałe, przyjazne dla środowiska drukowanie, łatwe w obsłudze dla początkujących użytkowników.

Seria ploterów ColorPainter jest w pełni przeznaczona do drukowania profesjonalnych materiałów umieszczanych na zewnątrz jak i wewnątrz, dzięki wykorzystaniu eko-solwentowych tuszy. Została ona specjalnie zaprojektowania, aby przezwyciężyć powszechne bariery w zakresie ochrony środowiska, bariery jakościowe i ograniczenia elastyczności w zakresie doboru odpowiedniego nośnika, umożliwiając firmom tworzenie szerokiej gamy produktów takich jak banery, billboardy i plakaty, tekstylia techniczne, okleiny na samochody i budynki, podświetlane oznakowania i grafiki podłogowe. Ponadto można tworzyć za ich pomocą wiele aplikacji do dekoracji wnętrz, takich jak tapety, repliki obrazów olejnych, wydruki zdjęć, rolety okienne i wiele innych.

 

– Uruchomienie tej obszernej bazy danych dla naszej  profesjonalnej serii eko-solwentówych ploterów ColorPainter bezsprzecznie otworzy firmom drzwi do nowych, ekscytujących możliwości osiągnięcia nowego źródła przychodu’’ – mówi Frank Jänschke, Senior Marketing Manager, Wide Format Printers, OKI Europe Ltd.

– Firmy używające ploterów OKI z serii ColorPainter, już korzystają z niesamowitej wszechstronności nośników zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki umożliwieniu im wyboru szerokiej gamy wypróbowanych i przetestowanych profili nośników za pośrednictwem naszej dedykowanej platformy Media Profiles, wyeliminowaliśmy znaczące koszty i zminimalizowaliśmy czas potrzebny do stworzenia nowych profili. Firmy mogą uzyskiwać lepsze rezultaty i tworzyć więcej zyskownych aplikacji’.

Darmowe konto na portalu z profilamii postępuj zgodnie z instrukcjami.

MW