Druk Cyfrowy, Nowości

Konferencja Podzlecania druku

Do wszystkich ludzi z branży poligraficznej, którzy outsourcują procesy produkcyjne bądź chcą zacząć outsourcować procesy produkcyjne.

– Wydarzenie kierujemy do wszystkich naszych obecnych Klientów, jak i tych drukarzy, dla których tematyka podzlecania druku i prowadzeniu biznesu online jest interesująca. To wydarzenie również dla tych Agencji i Drukarni, które chcą zwiększyć zakres usług bez konieczności inwestowania w nowe maszyny. Jeśli reprezentujesz DRUKARNIE, która chce poszerzać swoją ofertę sprzedaży i udostępniać własne produkty innym Agencjom, jednocześnie realizując dla nich druk i produkcję – nasze wydarzenie jest dla Ciebie. Jeśli reprezentujesz AGENCJE, która chce poszerzać swoją ofertą i sprzedawać (podzlecać) produkty jako własne od innych, które dla Ciebie realizować będzie Udostępniająca drukarnia – nasze wydarzenie jest dla Ciebie. – mówi Łukasz Głośny z IWARE. I dodaje – Zapraszamy tych spośród naszych Klientów, którzy aktywnie korzystają z naszego oprogramowania. Udostępniając już teraz swoje produkty w module podzlecania. Zapraszamy również tych, którzy podzlecają lub dzięki naszemu wydarzeniu będą zainteresowani podzlecaniem produktów od innych. To wreszcie wydarzenie dla tych, którzy chcą poznać narzędzia, które ułatwią im pracę codzienną w Poligrafii. Zapraszamy!

Co zyskasz biorąc udział w Konferencji?
– Zwiększysz możliwość sprzedaży swoich produktów
– Powiększysz swój asortyment produktowy
– Poznasz ludzi z branży z, którymi nawiążesz relacje biznesowe
– Poznasz możliwości pełnej automatyzacji outsourcingu w module Podzlecania iwarePRINT
– Poznasz nowoczesne narzędzia, które pomogą Ci w pracy codziennej
– Podczas wieczoru integracyjnego (after party po wydarzeniu) zacieśnisz znajomości z przyszłymi partnerami biznesowymi. 

Kogo tam spotkasz?
Od 9 lat tworzymy branżę web-to-print w Polsce, jesteśmy jednym z liderów rynku. Przez lata z naszego narzędzia skorzystało i aktywnie korzysta ponad 150 firm. Mamy Klientów praktycznie w każdej części Polski. Wśród Klientów posiadamy zarówno drukarnie offsetowe, cyfrowe, wielkoformatowe. Naszymi Klientami są zarównio agencje reklamowe, małe i te duże drukarnie.
Na konferencji spotkasz więc wszystkich  Zarówno tych, którzy już teraz Udostępniają swoje produkty w module Podzlecania, jak i tych, którzy mogą chcieć je Podzlecać od Ciebie w przyszłości.

Więcej o iwarePRINT: https://iwareprint.pl/

Jak będą wyglądały poszczególne bloki tematyczne?
1. Blok tematyczny iwarePRINT
Wprowadzimy Was w tematykę Podzlecania. Pokażemy jak działa moduł Podzlecania w iwarePRINT. Jak w łatwy sposób Udostępniać, a jak Podzlecać produkty. Opowiemy jak wygląda workflow (cykl zamówienia) w module Podzlecania. Zaprezentujemy serwis WWW dedykowany modułowi. Zaprezentujemy listę drukarni, które już teraz aktywnie działają w module Podzlecania.
2. Blok tematyczny Niezbędne Narzędzia
Chcemy zaprezentować podczas tego bloku narzędzia, które mogą zrewolucjonizować Waszą pracę codzienną. Każde dedykowane do zupełnie różnych prac.
UX zrewolucjonizuje Waszą pracę nad projektami graficznymi >>> https://uxfeedback.us/ Wtyczka PlaneUpload zintegrowana z iwarePRINT sprawi, że pliki Waszych Klientów będą trzymane niczym w fortecy >>> https://planeupload.com/
3. Blok tematyczny Outsourcing
To blok tematyczny, który należy do Ciebie i każdego aktywnego uczestnika wydarzenia. To blok na, którym Uczestnicy Konferencji będą mogli zaprezentować swoją Ofertę, przedstawić zapotrzebowanie innym drukarzom na jej poszerzenie.
W krótkiej 5 minutowej auto prezentacji możesz przedstawić swoje Usługi szerszemu gronu odbiorców i potencjalnych kontrahentów. My będziemy moderatorami, Ty prowadzącym. Na spokojnie, bez niepotrzebnego stresu i napięcia. 

Agenda spotkania:
10:00 – 11:00 – Blok Tematyczny iwarePRINT
11:00 – 11:30 – Przerwa Kawowa
11:30 – 13:00 – Blok Tematyczny Niezbędne Narzędzia
13:00 – 14:30 – Lunch , Kawa
14:30 – 16:30 – Blok tematyczny Outsourcing
18:00 – ……… Kolacja + Wieczór Integracyjny

Miejsce i czas:
07.12.2018 (piątek) / Hotel Focus ul. Łakowa 23, 90-554 Łódź
Na ile osób przewidziana jest konferencja?
Na 80. Liczba miejsc jest ograniczona. O kolejności decyduje pierwszeństwo zgłoszeń.

Udział w wydarzeniu
Udział w wydarzeniu jest płatny. Dwie pule biletowe.
Pierwsza aktywna do 16 listopada br. W cenie 399 zł netto od osoby.
Druga aktywna po 16 listopada br., otwarta do 30 listopada br. w cenie 449 zł netto od osoby.

Rejestracja odbywa się na stronie: http://konferencja.podzlecdruk.pl/
Dla uczestników wydarzenia, Hotel Focus przygotował ofertę specjalną. Na hasło „IWARE” przewidziane są zniżki noclegowe:
– Pokój jednoosobowy 190,00 zł
– Pokój dwuosobowy 230,00 zł
– Ceny ze śniadaniem, parking w cenie.
Potwierdzenie udziału w wydarzeniu.
Potwierdzenie udziału w wydarzeniu oznacza opłacenie uczestnictwa w ww. terminach (na podstawie wystawionych wcześniej faktur przez firmę iwareprint.pl).

Co zapewniamy w cenie
– Wpis do wielkiego katalogu branżowego (z ofertą produktową, danymi kontaktowymi, informacjami o specjalizacji każdej firmy biorącej udział w wydarzeniu, również Twoimi), – każdy z uczestników otrzyma taki katalog na start.
– Całodzienną przerwę kawową, lunch w formie bufetu w ciągu dnia, kolacje w formie bufetu po skończeniu konferencji, bezpłatny parking dla osób zmotoryzowanych.
– Atrakcyjny wieczór branżowy, owocne biznesowe rozmowy i mile spędzony czas.