Nowości, Wielki Format

Mariusz Fronia w Reprografie  

W październiku br rozpoczął pracę w firmie Reprograf Mariusz Fronia na stanowisku Product Managera w zakresie sprzedaży materiałów do druku wielkoformatowego. Jest to dział szybko  rozwijający się i wymagający dynamicznych zmian, co jest powodem zatrudnienia kolejnej osoby  z doświadczeniem i  znajomością specyfiki tej branży.

Reprograf posiada bogate portfolio podłoży do druku z różnych technologiach: UV, sublimacja, latex oraz solvent. Oferuje tekstylia, banery, papiery, folie, tapety oraz tusze, co sprawia że jest jednym z wiodących dostawców na rynku wielkoformatowym.

Mariusz Fronia ma bogate, ponad 14-letnie  doświadczenie w zarządzaniu produktami wielkoformatowymi oraz w sprzedaży w firmach, działających na tym rynku.  W swojej karierze zawodowej współpracował zarówno z dostawcami europejskimi, jak i azjatyckimi, co oczywiście będzie miał okazję wykorzystać w Reprograf S.A.

Prywatnie pan Mariusz interesuje się  fotografią,  szczególnie krajobrazów oraz pasjonują go zdjęcia nocne.  Lubi stawiać sobie „wysoko poprzeczkę”, podejmować nowe wyzwania  i  z pasją je realizować.  Poza fotografią, w wolnym czasie lubi podróżować, szczególnie w regiony górskie, obejrzeć dobry film lub przeczytać książkę.

www.reprograf.com.pl