Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości, Wielki Format

Ostatni w tym roku Raport Dostawców OOH magazine już na rynku!

Nowe wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn pojawiło się na rynku, można go także bezpłatnie pobrać w formie online.

Raport jest największym zestawieniem mediów i maszyn dla sektora reklamy i poligrafii. Kolejne strony magazynu zawierają obszerny przegląd podłoży i urządzeń dla czterech, głównych segmentów branży: znakowania artykułów promocyjnych, reklamy wizualnej, arkuszowego druku cyfrowego oraz druku etykiet & opakowań.

To także podsumowanie targów FestiwalDruku.pl. Jubileuszowa, 10. edycja imprezy obfitowała w wyjątkowe wydarzenia dodatkowe.

Targom poligrafii reklamowej towarzyszyły liczne: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. Bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się m.in. warsztaty VESLINE media lab przeprowadzone przez firmę API.PL.

Wystawcy postawili na aktywne uczestnictwo w targach i przyciągnięcie odwiedzających dodatkowymi atrakcjami. Nie zabrakło targowych premier wielozadaniowych urządzeń i instalacji maszyn do druku.

Każdy, kto nie miał okazji pojawić się na FestiwalDruku.pl osobiście, może zapoznać się z targowymi success story i branżowymi case study na kolejnych stronach magazynu i przejrzeć nowości targowe, zaprezentowane w kompaktowej, newsowej formie.

Najnowszy numer można pobrać bezpłatnie TUTAJ.