Artykuły, Wielki Format

Automatic Letter Bender dba o klienta!

Mocną stroną firmy Automatic Letter Bender jest szeroka, kompletna oferta obejmująca zaawansowane technologicznie giętarki do liter 3D, wysokiej jakości plotery frezujące CNC Router Black Series, spawarkę laserową oraz akcesoria do budowy liter 3D  taśmy,  kleje, ręczne narzędzia. Firma jest znana również z efektywnego serwisu i szybko reagującego Działu Obsługi Klienta.

Automatyczne wyginarki ALB są znane na całym świecie. Ich technologia jest doceniana w całej Europie, od Hiszpanii, poprzez Francję i Niemcy, Islandię i Norwegię aż po Rosję. Znane są na Bliskim Wschodzie i w Izraelu.

Giętarki ALB dopasowane do profilu produkcji

Pierwszy krok we współpracy z klientem stanowi pomoc w wyborze odpowiedniej giętarki. Wśród szerokiej oferty giętarek ALB doradza najlepsze rozwiązania mając na uwadze profil produkcji klienta – czy wykorzystuje głównie taśmy aluminiowe, ze stali nierdzewnej, czy też oba rodzaje taśm. Warto dodać, że kompleksowa oferta pozwala zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały i akcesoria do produkcji reklamowych liter przestrzennych w jednym miejscu! Po wyborze odpowiedniej maszyny serwistant firmy przystępuje do przygotowania urządzenia dla konkretnego odbiorcy.

Instalacja i szkolenie

Następnym krokiem jest ustalenie z klientem terminu instalacji giętarki, którą przeprowadzają wyspecjalizowani technicy Automatic Letter Bender. Instalacja i pierwsze uruchomienie zakupionej maszyny na stanowisku pracy odbywa się w siedzibie klienta na całym świecie. Firma montuje maszyny w Europie, Azji i Afryce. W cenie giętarek znajduje się również przewóz urządzeń na terenie Europy bezpośrednio do odbiorcy. Istnieje możliwość udzielenia eksperckich szkoleń u kontrahenta– zajmuje to maksymalnie 3 dni. Ich zakres dotyczy obsługi oprogramowania, obsługi maszyny, konserwacji, a także funkcjonowania zakupionego urządzenia.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

– Giętarki Automatic Letter Bender są objęte gwarancją, ale również po tym czasie można liczyć na wsparcie – naszym priorytetem jest szybka reakcja na oczekiwania odbiorcy. W razie potrzeby jesteśmy w ciągu kilku dni u klienta na terenie Europy, ze wszystkimi częściami zamiennymi dostępnymi wprost z naszego magazynu! Wspieramy także klienta m.in. podczas telekonferencji. Doradzamy w sprawach technicznych drogą online w dogodnych, wcześniej uzgodnionych terminach.Dzielimy się swoim długoletnim doświadczeniem na temat korzystania z maszyn, rozwiązujemy wszystkie problemy również w sytuacjach nietypowych – podkreśla przedstawiciel Automatic Letter Bender.

www.letterbender.net/pl