Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości, Wielki Format

Pomiar i kontrola barwy – seminarium FOCA i Open House

Reprograf wraz firmą X-Rite zaprasza klientów w dniach 24-25.10. br do Łodzi  na spotkania poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy.

Grono fachowców w tym zakresie z obu firm zaprezentuje szereg zagadnień, które są skierowane do wszystkich, którzy chcą poznać i pogłębić zasady percepcji barw i wykorzystać te wiadomości w różnych dziedzinach. Uczestnicy naszych szkoleń są przedstawicielami wielu różnych branż: głównie poligraficznej, ale nie tylko! Patrząc pod kątem branży poligraficznej jest to temat dla wszystkich dziedzin poligrafii: od offsetu, przez druk opakowań aż po druk wielkoformatowy.

Spotkanie odbędzie się w dwóch formułach.

Pierwszego dnia tj. 24.10. zaplanowane zostało seminarium FOCA (Fundamentals of Colour and Appearance), realizowane wg międzynarodowego programu X-Rite.

Seminarium to jest już dosyć znane. W takiej odsłonie było organizowane przez Reprograf oraz X-Rite od kilku lat w wielu polskich miastach i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, bowiem jest ono interaktywne  i niekomercyjne. Tu bazą jest wiedza merytoryczna, która jest podana w bardzo przystępny sposób, poparta ćwiczeniami praktycznymi, a nawet przez bardzo wymagających uczestników oceniane jest ono jako porządkujące wiedzę i uczące nowoczesnej komunikacji o barwie. Każdy z uczestników otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w międzynarodowym seminarium w ramach programu FOCA. Udział jest odpłatny – szczegóły na X-Rite.

Drugiego dnia , czyli 25.10. odbędzie się Open House. Organizatorzy proponują 1-godziną indywidualną dla danej firmy prezentację, oferowanych rozwiązań firmy X-Rite. Będą to prezentacje dla poszczególnych firm, skupione tematycznie na  zakresie prac danej firmy i interesujących firmę produktach. Ilość prezentacji jest tym samym ograniczona (maksymalnie 8 firm) – decyduje kolejność zgłoszeń, ale udział jest nieodpłatny.

Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo :TUTAJ.

Zapraszamy!