Nowości, Wielki Format

Hit cenowy: HP Latex 375 wraz z dodatkowym urządzeniem

Rok 2018 upływa pod znakiem kampanii z okazji 10-lecia HP Latex na świecie i w Polsce oraz związanych z tym wydarzeniem serii promocji na zakup urządzeń, które oferuje Integart.

W ofertach specjalnych proponowaliśmy – Voucher na 10 tys. zł do wykorzystania na media do druku, pojawiło się 10 urządzeń HP Latex 115 w wyjątkowej cenie, 10 szt. HP L365 z urządzeniami komplementarnymi w ofercie „złap okazję”. Teraz przyszedł czas na model HP L375 będący topowym modelem serii 300. W porównaniu z modelem 365 w tym zastosowano duże, ekonomiczne, 3-litrowe zbiorniki z tuszem, które znacznie obniżają cenę druku i umożliwiają stałe zasilanie, i pracę z urządzeniem bez przestojów. Warto zapoznać się ze szczegółami promocji na limitowane 10 szt. HP L375 – zaskakuje nie tylko cena drukarki, ale także ceny dodatkowych urządzeń tnących! Wybierz swoją wersję promocji, wybierz 1 z 4 urządzeń – laminator gratis lub trzy rozwiązania cięcia cyfrowego w rewelacyjnych cenach.

Promocyjną drukarkę L375 można mieć już w cenie od 1852 zł netto miesięcznie (najniższa rata leasingu). Jednak to nie wszystko. Kupując drukarkę możesz dobrać sobie jedno z czterech urządzeń! Jednorazowo nic nie zapłacisz albo bardzo niewiele, wszystko zależy od dokonanego wyboru:

  • Laminator Mefu MF1700-F2 19.000zł netto – 0zł netto (tak zero!)
  • Półautomatyczny trymer Flexa Extrim 18.900 netto – cena 4 950 zł netto
  • Ploter tnący Summa S2-Class 140T 24.900zł netto – cena 9 950 zł netto
  • Ploter tnący Summa Pharos D160 19.200zł netto – cena 7 950 zł netto

O promocyjnych urządzeniach

MEFU MF 1700-F2, to najnowszej generacji laminator umożliwiający dwustronne laminowanie na zimno oraz na gorąco, także w trybie roll-to-roll. Maksymalna szerokość mediów przeznaczonych do laminowania może wynosić nawet 1,6m. Nie bez znaczenia jest także fakt, że MF 1700-F2 umożliwia ustawienie maksymalnej temperatury 120⁰C dla każdego z wałków osobno. Ten laminator wielkoformatowy sprawdzi się w firmach branży reklamowej, w których nie tylko jakość laminacji, ale i wysoka wydajność stawiana jest na pierwszym miejscu.

Wśród urządzeń dodatkowych znajduje się także trymer tnący Flexa Extrim, który umożliwia łatwe i precyzyjne cięcie materiałów elastycznych. Urządzenie wyposażono w system odbierający odpady, dzięki czemu miejsca pracy utrzymywane jest w porządku.

Plotery tnące marki Summa S2-Class 140T oraz Pharos D160, to wysokiej jakości urządzenia posiadające bardzo dobre parametry techniczne. Technologia tej firmy jest powszechnie znana i cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Zaawansowana technologia przewidywania wektorowego sprawia, że wycinane skomplikowanych rysunków czy liter przebiega w zwiększonej wydajności. Czas wycinania jest krótszy, łuki łagodniejsze co w praktyce przekłada się na dłuższą żywotność urządzenia. Więcej informacji o ploterach tnących Summa na naszych stronach.

Nie czekaj. Skorzystaj z promocji! Wybierz 1 z 4 rozwiązań!

Warto to przemyśleć i zainwestować! Dla firm planujących zakup urządzenia i chcących rozwijać się w nowych obszarach biznesowych, jest to niespotykana, jak dotąd, okazja! Atrakcyjna cena, niskie koszty eksploatacyjne oraz możliwość nabycia dodatkowego urządzenia w promocyjnej cenie sprawiają, że jest to obecnie najlepsza oferta na rynku! Oferta ważna jest do wyczerpania limitowanej puli urządzeń.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z naszymi Przedstawicielami Handlowymi.

Szczegóły: ZOBACZ TUTAJ.