Nowości, Wielki Format

FestiwalDruku.pl 2018 z Integart

Targi poligrafii reklamowej dobiegły końca. Przedstawiciele Integartu cieszą się, że mogli z Państwem spędzić wspólnie ten czas w szczególności, że przybyliście na to wydarzenie tak licznie. Jak podkreślają: – cieszy nas fakt, że nowa oferta będąca wynikiem włączenia firmy AlmaTrend do Integart, spotkała się z dobrym przyjęciem i że dziś stanowi jedną z najlepszych na rynku! Zarówno ze względu na szeroki wachlarz oferowanej technologii, ale również najbogatsze portfolio materiałów do druku i reklamy.

To co stale widzimy oraz słyszymy to realne, ciągłe poszukiwanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych przez firmy, które stawiają na unowocześnianie swoich parków maszyn czy na rozwój i rozbudowę oferty usług. Jest to najlepszy dowód na to, że branża ciągle chce się zmieniać, a posiadanie innowacyjnych rozwiązań to jedyna słuszna droga do tego celu. Firmy rozumieją doskonale, że bycie najlepszym nie oznacza wcale bycia najtańszym. Zwiększanie konkurencyjności powinno odbywać się poprzez oferowanie nowych produktów, zwiększenie jakości i wydajności w istniejących już procesach produkcyjnych.

Stoisko Integart prezentowało dwie strefy – kluczową stanowiła oferta technologii dla drukarni od drukarek HP Latex po nowe urządzenia komplementarne tj. Flexa, Bubble Free, Summa czy Mefu. Dziś, obok wiodącej na rynku technologii – HP Latex – każdy klient może, wedle własnych potrzeb i możliwości, kupić urządzenia laminujące, aplikujące czy tnące cyfrowo. Oferta Integart urosła na tyle, że naprawdę nawet najbardziej wymagający klienci mogą znaleźć rozwiązania dla siebie w segmentach niższych urządzeń do post-finishingu.

W drugiej strefie stoiska – po raz pierwszy pod szyldem Integart, odbyły się warsztaty termotransferowe „Amazing, but true” vol.2. Podobnie jak w poprzedniej edycji, także i na tą zgłosiło się bardzo wiele firm. Termotransfer w ofercie Integart zajmie równie ważne miejsce i w jego obszarze cyklicznie będą prowadzone warsztaty oraz szkolenia. Na warsztatach uczestnicy mogli nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale także poznać najnowsze materiały oraz rozwiązania technologiczne dedykowane temu obszarowi. Kluczową rolę odgrywa tutaj technologia OKI, dzięki której można drukować, również z zastosowaniem białego toneru. Jeśli chodzi o materiały wykorzystywane w termotransferze, to zaprezentowano liczne rozwiązania aplikacyjne marek TheMagicTouch oraz Chemica.

Integart składa serdeczne podziękowania za udział w targach wszystkim naszym klientom, partnerom oraz gościom i zaprasza od obejrzenia krótkiej fotorelacji z tych dni.

 

Integart zachęca również do zapoznania się z najnowszą propozycją promocji w ramach Kampanii 10 lat technologii HP Latex.

Na klientów czeka, w limitowanej ilości, 10 szt. drukarek HP L375 z urządzeniami komplementarnymi w wyjątkowej cenie!