Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości, Wielki Format

Już w środę i czwartek jubileuszowy FestiwalDruku.pl

Największa w drugiej połowie roku impreza wystawiennicza w branży poligraficznej obchodzi w tym roku wyjątkową, 10. edycję. Jubileuszowe targi rozpoczynają się już w środę w EXPO XXI Warszawa.

Wrześniowe święto branży poligrafii reklamowej  z czołowymi dostawcami mediów i maszyn, oprócz prezentacji najnowszych i najciekawszych rozwiązań w dziedzinie druku i usług z nim związanych, daje możliwość udziału w wyjątkowych wydarzeniach towarzyszących. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.  Wystawcy stawiają na aktywne uczestnictwo w targach i przyciągnięcie odwiedzających dodatkowymi atrakcjami. Nie zabraknie targowych premier wielozadaniowych urządzeń i instalacji maszyn do druku.

Szczegółowe zapowiedzi dostępne są w specjalnym przewodniku: SZCZEGÓŁY TUTAJ.

Lista wystawców: ZOBACZ TUTAJ.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej.

Katalog targowy: DO POBRANIA TUTAJ.

FestiwalDruku.pl odbywa się w EXPO XXI Warszawa, 12-13 września od 10.00-17.00. Wstęp dla osób związanych z branżą reklamowo-poligraficzną jest bezpłatny.

Partnerem strategicznym targów jest firma Ulotki.pl.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine.