Druk Cyfrowy, Nowości, Wielki Format

OKI Europe zaprasza na ekskluzywny pokaz druku na kopertach na FestiwalDruku.pl

Firma OKI Europe przygotowała specjalną niespodziankę dla wszystkich odwiedzających tegoroczne targi poligrafii reklamowej – bezpłatne pokazy kreatywnego druku na kopertach na kolorowej drukarce Pro9542.

Dwa razy dziennie, o godzinie 11:00 i 14:00, każdy kto przyjdzie na stoisko OKI (C10) będzie mógł wziąć udział w profesjonalnym pokazie możliwości ,,Królowej kreatywnej poczty” czyli kolorowej drukarki OKI Pro9542 z systemem druku na kopertach. Eksperci OKI pokażą jak łatwo i szybko można przygotować serię wydruków w wysokiej jakości na kolorowych i ciemnych kopertach. OKI przygotowało też drobne nagrody dla uczestników pokazu, dlatego warto mieć ze sobą wizytówki.

Biały wydruk na czarnej kopercie – ekskluzywny, ekonomiczny i szybki – niemożliwe? Z Pro9542 nie ma rzeczy niemożliwych! Drukarka ta oferuje bowiem możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego, dzięki temu gwarantuje ona wyjątkowe, przykuwające wzrok efekty: doskonałą biel i żywe kolory także na kolorowych kopertach.

System do druku na kopertach dedykowany serii urządzeń graficznych OKI Pro9 sprawia, że drukowanie krótkich serii nawet na niewielkich kopertach staje się opłacalne. Otwiera to też nowe możliwości drukowania zaproszeń oraz innych wysokiej jakości produktów przesyłanych drogą pocztową i umożliwia punktom usługowym i drukarniom czerpanie korzyści z ewoluujących trendów w marketingu bezpośrednim.

System do druku na kopertach firmy OKI składa się z podajnika kopert oraz tacy odbiorczej opracowanych przez OKI, pozwalających zwiększyć wydajność. W skład systemu, który jest prosty do konfiguracji i niezwykle elastyczny w zakresie obsługi mediów, wchodzi także dedykowany zespół utrwalający do kopert (fuser), który redukuje zagniecenia i zapewnienia jednolity druk na szerokiej gamie wzorów i nośników. System umożliwia drukowanie na kopertach w bardzo szerokim zakresie rozmiarów (C7 do 13” x 15”) w imponująco szybkim tempie (do 500 kopert DL w niecałe 12 minut).

Oki Europe pokaże też swoje bogatego portfolio dla branży wydruków graphic arts i profesjonalnych. Będzie można zobaczyć m.in. wielkoformatowe plotery E64, 4 i 5-kolorowe drukarki A3 z serii Pro9000 oferujące niezwykłą jakość wydruków o wysokiej rozdzielczości w kolorach CMYK oraz białym lub błyszczącym/przezroczystym czy kolorową drukarkę Pro8432WT w formacie A3 z białym tonerem. Na stoiskach partnerów OKI będzie też można sprawdzić możliwości innych urządzeń OKI:

  •          Ekstreme (stoisko nr G6) – Pro1050, Pro6410Neon, Pro7411WT, Pro8432WT
  •          Integart (stoisko nr  E6) – Pro6410Neon, Pro7432WT, Pro8432WT
  •          JetPol (stoisko nr C9A) – oferta szeroko-formatowa OKI
  •          Viscar (stoisko nr D1)  – Pro6410Neon, Pro7411WT, Pro8432WT

Więcej informacji: TUTAJ.

FestiwalDruku.pl odbywa się w dniach 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.