Nowości, Wielki Format

Nowy katalog Plotery24.pl na FestiwalDruku.pl

W najnowszym katalogu firmy Plotery24.pl znajdziemy informacje na temat nowych ploterów drukujących marki Pegasus oraz przydatnych akcesoriów w branży druku wielkoformatowego takich jak: laminatory, suszarki wydruków, nawijarki mediów, zgrzewarki banerów czy oczkarki.

W ofercie firmy znajdują się także markowe plotery używane po pełnej odbudowie serwisowej – m.in. Mutoh, Mimaki czy Roland. Maszyny dostarczane są na terenie całej Polski wraz z instalacją, szkoleniem z obsługi i wsparciem posprzedażowym. Można je kupić w okazyjnych cenach zarówno za gotówkę, na dotację, jak i w leasingu (także używane). Dostępna jest także zamiana starszego lub zepsutego plotera na nowszy/ sprawny.

Plotery24.pl to także sprzedaż (bezpośrednia i przez sklep internetowy) nowych i używanych części zamiennych do wszelkich marek ploterów. W ofercie są też narzędzia i akcesoria pozwalające na utrzymanie ploterów w należytej kondycji, jak też instrukcje serwisowe.

Znaczące miejsce w asortymencie firmy stanowią sprawdzone wysokiej jakości ekosolventowe atramenty zamienne marki Dr-INK (wyłączność na Polskę), które deklasują konkurencję stosunkiem wysokiej jakości do przystępnej ceny przy bardzo szerokim gamucie barw i zgodności profilowej. Naturalnie uzupełniającym ofertę dodatkiem do atramentów są systemy stałego zasilania tuszem (CISS).

Plotery24.pl – Maszyny Serwis Wsparcie to także sprawdzony serwis ploterów wszelkich marek (z dojazdem i w siedzibie firmy), a także laboratorium regeneracji głowic drukujących wyposażone w profesjonalne urządzenie Print Head Doctor.

Katalog w wersji online do pobrania: TUTAJ.

Katalog będzie dystrybuowany podczas targów FestiwalDruku.pl, które odbywają się w dniach 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.