Nowości, Wielki Format

HP DemoVan gościnnie podczas FestiwalDruku.pl – Integart zaprasza do Mobilnego Centrum Inspiracji HP

Myślisz o rozwoju firmy? Ciekawi Cię technologia HP Latex? Już nie musisz zmieniać kalendarza swoich działań, aby wziąć udział w pokazach i prezentacjach urządzeń drukujących! Przyjedziemy do Ciebie z HP DemoVanem, to nic nie kosztuje!

Mobilne Centrum Prezentacji HP wyposażone w drukarkę HP Latex 315 (więcej informacji: TUTAJ) oraz w niezbędne aplikacje z oferty Integart to idealne rozwiązanie szkoleniowo-prezentacyjne, zarówno dla firm rozpoczynających swoją przygodę z branżą, jak również dla tych, które pragną rozwoju. HP DemoVan to nic innego jak mobilna drukarnia wielkoformatowa z szerokim wachlarzem drukowanych mediów.

Podczas FestiwalDruk.pl, będziemy czekać na Państwa przed wejściem  do hal wystawienniczych, gdzie każdy z Państwa będzie mógł poznać i sprawdzić możliwości technologii HP Latex, a także umówić termin bezpłatnej prezentacji w swojej firmie.

Zapraszamy również do rejestracji wizyty poprzez rejestrator na stronie internetowej. Zaraz po festiwalu ruszamy na północ Polski. Więcej szczegółów: TUTAJ.

FestiwalDruku.pl odbywa się w dniach 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.