Nowości, Wielki Format

DiPrinter.com dołączył do grona wystawców na targach FestiwalDruku.pl

DiPrinter.com jest oficjalnym dystrybutorem atramentów i chemii drukarskiej NAZDAR oraz drukarek wielkoformatowych YOTTA UV LED w Polsce i Czechach. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w druku wielkoformatowym dostarczając maszyny, atramenty, serwis oraz części i akcesoria do druku.

Na targach zaprezentuje  jedną ze swoich drukarek stołowych YOTTA UV LED YD-F9060R4.  Małogabarytowa drukarka stołowa doskonale sprawdza się w druku na różnorodnych materiałach: sztywnych i elastycznych o różnych kształtach. Oferuje możliwość zadruku kolorem białym oraz lakierem podczas jednego nałożenia, dzięki czemu spectrum zastosowań jest bardzo szerokie. Jednocześnie to maszyna nie wymagająca wysokiego nakładu finansowego oraz dużej powierzchni lokalowej. Dlatego urzadzenie może być dobrym rozwiązaniem dla firm planujących dopiero wejście na rynek druku UV lub chcących poszerzyć swój park maszynowy. Ważną kwestią związaną z zakupem drukarek YOTTA UV LED jest gwarancja serwisu świadczonego przez DiPrinter.com. Firma ma wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu drukarek UV, które dodatkowo wzmacnia markę YOTTA na rynku polskim.

Firma stawia na pakiet usług, które sprawiają, że jej oferta jest bardzo atrakcyjna.

– Dostępność części, cykliczne przeglądy oraz gotowość pomocy w awaryjnych sytuacjach to wartość dodana do naszych maszyn. To bardzo cenna zaleta na rynku dostawców drukarek wielkoformatowych, do której przykładamy szczególną uwagę – podkreśla Piotr Słotwiński, właściciel marki DiPrinter.com i główny technik w firmie.

DiPrinter.com zaprasza do odwiedzenia stoiska A3a i bliższego zapoznania z ofertą.

FestiwalDruku.pl odbywa się w dniach 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.