Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

Papier IKONOS T-SHIRT ze Złotym Medalem FestiwalDruku.pl 2018

Istnieje kilka technologii umożliwiających znakowanie koszulek. Niektóre wymagają nakładów inwestycyjnych. Dzięki papierowi IKONOS T-SHIRT można otworzyć “biznes koszulkowy” już za kilkaset złotych!

Na stoisku E2 w hali III warszawskiego EXPO XXI, podczas wrześniowych targów Festiwal Druku, polski producent i dystrybutor mediów do druku wielkoformatowego i dekoracji przygotował ciekawe prezentacje.

Jedną z targowych „gwiazd” i nie jest to słowo na wyrost, jest papier IKONOS T-SHIRT do dekoracji koszulek i odzieży, który to został nagrodzony Złotym Medalem tych targów. Dzięki niemu, za pomocą zwykłej drukarki biurkowej i domowego żelazka można rozkręcić całkiem dochodowy biznes. Ryzyko i koszt inwestycji, praktycznie żadne!

Na warsztatach dekoracji koszulek zostanie wykorzystany nagrodzony papier IKONOS T-SHIRT, przeznaczony do zadruku za pomocą “zwykłej” drukarki atramentowej. Za pomocą prasy lub… żelazka, można przenieść grafikę na koszulkę, bluzę, czapkę lub inne materiały bawełniane.

Papier zapewnia doskonałe, kolorowe, ostre obrazy na białym oraz ciemnym tle. Kolor pozostaje taki sam po wielokrotnym praniu. Papier oferowany jest w formacie kartek A4 w opakowaniach po 10 lub 50 sztuk. Za jego pomocą w warunkach domowych można oznakować wyjątkową koszulkę. Przy kreatywnym pomyśle można sprzedawać takie produkty sprzedawać z wysoką marżą.

Co więc potrzeba do rozwinięcia niskobudżetowego biznesu koszulkowego:

  •        zwykła, biurkowa drukarka atramentowa (koszt od 200 zł)
  •        termoprasę lub w warunkach domowych nawet zwykłe żelazko (koszt od 50 zł)
  •        zwykła, jednokolorowa koszulka bawełniana (8-20 zł)
  •        kartka papieru SIHL T-shirt (1,50 zł/szt. do tkanin białych lub 2,50 zł/szt. do tkanin kolorowych, ciemnych, itd.)

Koszt produkcji takiej koszulki to 10-25 zł, z dobrym pomysłem koszulkę można sprzedać za 40-50 zł, co daje kilkaset procent marży przy praktycznie zerowym ryzyku (drukarkę i żelazko często już się posiada).

O fabryce IKONOS

Ikonos to nie tylko dystrybutor, ale i przede wszystkim pierwszy i jedyny, polski producent materiałów do druku wielkoformatowego. Linia produkcyjna zlokalizowana jest w Opolu, gdzie znajduję się także siedziba i zarząd przedsiębiorstwa. Od 25 lat oferta kierowana jest do branży poligraficznej ze szczególnym uwzględnieniem druku wielkoformatowego. Długoletnie doświadczenie, stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników, optymalizowanie oferty, poszukiwanie nowych trendów i ich wyznaczanie oraz ukierunkowanie na klienta są naszymi głównymi atutami.

Firma dysponuje zaawansowanym parkiem maszynowym wyspecjalizowanym w produkcji materiałów powlekanych i samoprzylepnych dedykowanych do druku, dekoracji i laminacji. Hala produkcyjna wraz z magazynem wysokiego składowania to obszar przeszło kilku tysięcy metrów kwadratowych, które gwarantują stałą dostępność materiałów dla naszych najbardziej wymagających klientów.

Dostawcami surowców produkcyjnych są światowi liderzy tacy jak BASF, HENKEL czy LOPAREX. Komponenty używane do produkcji mają pochodzenie europejskie i są zgodne z wszystkimi Dyrektywami UE, szczególnie z tymi z zakresu bezpieczeństwa użytkowania takimi jak REACH lub ROHS.

IKONOS współpracując z liderami branż ma dostęp do surowców o najwyższej jakości i najnowocześniejszej technologii, dzięki czemu produkty są często nagradzane na targach i wystawach w kraju i zagranicą, a sama marka IKONOS szybko zdobyła uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Początkowo oferta firmy kierowana była jedynie na obszar Polski. Z czasem udało się z powodzeniem wprowadzić produkty na rynek europejski, gdzie są już obecne od przeszło 10 lat. Ponadto za duży sukces należy uznać szybko rozwijającą się współpracę z rynkiem azjatyckim i afrykańskim. Aktualnie firma IKONOS prowadzi sprzedaż do przeszło 50 krajów na całym świecie.

Oprócz rozwoju technologii, Ikonos inwestuje także w ochronę środowiska. Zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa zawsze był i będzie powiązany z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz szeroko rozumianą ekologią, dlatego kilka lat temu wyposażyliśmy naszą linię produkcyjną w regeneracyjny dopalacz termiczny.

Dynamika, innowacyjność, jakość, wyznaczanie nowych trendów, zaspokajanie potrzeb klientów, szybkość reakcji, wiedza i doświadczenie to atuty, które definiują markę IKONOS.

Polskim dystrybutorem materiałów IKONOS jest Atrium Centrum Ploterowe.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.

www.ikonos.pl

www.atrium.com.pl