Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

Mimaki obcina cenę na urządzenie TS300P-1800 w ramach międzynarodowej kampanii

Firma Mimaki, wiodący producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i ploterów tnących, ogłosiła dziś specjalną promocję na swoje popularne drukarki sublimacyjne TS300P-1800. Rewolucyjne urządzenia TS300P-1800, opracowane do przemysłu drukowania na tekstyliach, zapewniają korzystne pod względem kosztów drukowanie sublimacyjne bez uszczerbku na jakości i wydajności. Ta limitowana kampania obejmuje znaczną obniżkę ceny na urządzenie i potrwa do 31 grudnia br.

 

Zainteresowani klienci mogą uzyskać dostęp do promocji poprzez kontakt z lokalnym, autoryzowanym sprzedawcą Mimaki lub za pośrednictwem przeznaczonej do tego strony w witrynie Mimaki Europe.

– Ponieważ zbliża się koniec lata, chcemy zakończyć je mocnym akcentem. Przejście z technologii konwencjonalnej na cyfrową jest obecnie realizowane w branży tekstylnej i odzieżowej. Firma Mimaki, jako jeden z pierwszych graczy w tym zakresie, stara się zapewniać niedrogie i wiodące w branży rozwiązania. Wprowadzając niższą cenę na urządzenia TS300P-1800 mamy nadzieję rozwijać ten trend i jeszcze bardziej rozszerzyć rewolucję przejścia z technologii konwencjonalnej na cyfrową – powiedział Ronald van den Broek, dyrektor generalny ds. sprzedaży w regionie EMEA w Mimaki Europe.

Informacje o TS300P-1800

TS300P-1800 to drukarka o szerokości 1,8 m do druku z roli na rolę, stworzona specjalnie z myślą o wykorzystaniu papieru transferowego i oferująca nowy poziom jakości i wydajności w zakresie cyfrowego druku na tekstyliach.

 

Drukarka TS300P-1800 doskonale nadaje się do tworzenia materiałów dla branży odzieżowej, meblarskiej oraz punktów sprzedaży; zaawansowana technologia wyznacza nowe standardy wydajności w branży. Do możliwości zapewnianych przez to urządzenie należą m.in:

  •   maksymalna prędkość druku wynosząca 115 m2/godz.;
  •   wysoka wydajność, ekonomiczne atramenty sublimacyjne, które obejmują atramenty fluorescencyjne w kolorze różowym i żółtym;
  •   zestaw najważniejszych rozwiązań technologicznych Mimaki, pozwalających na druk ciągły;
  •   mechanizm przesuwu ograniczający marszczenie się nośnika, zapewniający wyższą jakość druku.

Więcej informacji na temat promocji Mimaki na koniec lata można znaleźć na stronie www.mimakieurope.com/TS300-promotion.

Więcej informacji na temat produktów i usług firmy Mimaki można znaleźć: TUTAJ..