Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

Heisslufttechnik z pokazami i warsztatami zgrzewarek na FestiwalDruku.pl

Firma Heisslufttechnik podczas tegorocznej edycji targów FestiwalDruku zaprezentuje i przeprowadzi warsztaty z aż czerech urządzeń. Na stoisku H1 będzie można zobaczyć i samemu przetestować  urządzenia przeznaczone do zgrzewania.

Firma zaprezentuje maszyny:

Variant T1 – najszybsza zgrzewarka do tkanin termoplastycznych w szczególności banerów oraz  siatek mesh (do 18 m/min.) Jako jedyne urządzenie posiada możliwość rozbudowy do zgrzewania taśm powlekanych PVC 50 mm z uchwytem 15 mm.

Uniplan E – Lekki i poręczny, profesjonalny automat do zgrzewania banerów, siatek mesh oraz innych termoplastycznych tkanin technicznych. Na warsztatach uczestnicy skupią uwagę głównie na poprawnym zgrzewaniu krawędzi w banerach.

Hemtek ST – Zgrzewarka szyta na miarę, idealne rozwiązanie do zgrzewania banerów, siatek mesh i plandek. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja a mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń. Na tegorocznej edycji warsztatów zostanie pokazany proces wgrzewania linek.

Seamtek 900 AT – Przemysłowa, wielofunkcyjna zgrzewarka stacjonarna do obróbki termoplastycznych tkanin technicznych (wydruki wielkoformatowe, materiały powlekane i laminowane tkaniny techniczne, membrany wodo-i gazoszczelne itd.). Na warsztatach będą pokazane etapy zgrzewania wyrobów gazoszczelnych.

FestiwalDruku.pl odbywa się w dniach 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.