Artykuły Promocyjne, Nowości

Lasery Colop Polska na FestiwalDruku.pl

W dniach 12-13 września w Warszawie w EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja targów poligrafii reklamowej, na których ponownie pojawi się Colop Polska.

Znajdziecie ich na stoisku H2, gdzie zaprezentowane zostaną m.in. plotery laserowe Universal Laser Systems VLS 2.30 i VLS 3.60 oraz znakowarka fibrowa.

Specjaliści z Działu Technologii Laserowych pokażą jak wykorzystać urządzenia laserowe przy produkcji upominków reklamowych. Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć, jak łatwo i szybko można wygrawerować dane swojej firmy takie jak nazwa, logo czy adres strony www na różnego rodzaju gadżetach reklamowych typu ołówki, długopisy lub kubki. Będzie także okazja do zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich przeznaczonych do cięcia, grawerowania i znakowania laserowego.

FestiwalDruku.pl to największe targi dla branży poligraficznej w drugiej połowie roku. Wystawcami są producenci oraz dostawcy mediów i maszyn dla rynku reklamowego. Targom towarzyszą różnego rodzaju wydarzenia dodatkowe tj.: seminaria, warsztaty, pokazy, konferencje i konkursy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane tym wydarzeniem agencje reklamowe, drukarnie i producentów opakowań.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.