Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

Epson z nowymi urządzeniami na FestiwalDruku.pl

W dniach 12-13 września 2018 roku w halach EXPO XXI w Warszawie obędzie się dziesiąta edycja imprezy FestiwalDruku.pl – jednego z największych w Polsce wydarzeń wystawienniczych branży druku reklamowego. Na evencie nie mogło zabraknąć firmy Epson, która zaprezentuje swoje najnowsze urządzenia.

FestiwalDruku.pl będzie świetną okazją, żeby zapoznać się z portfolio firmy Epson. Wśród urządzeń LFP, które dostępne będą na stoisku, zobaczyć będzie można m.in. drukarkę SC- F2100 służącą do nadruku na tekstyliach oraz zaprezentowaną po raz pierwszy w Polsce najnowszą drukarkę wieloformatową SC-T5100.

Epson SC-F2100 jest to urządzenie, które powstało z myślą o małych i średnich firmach, które oferują usługi związane z drukiem na odzieży. Drukarka umożliwia tworzenie odbitek na T-shirtach, bluzach czy torbach reklamowych o najwyższej jakości. W porównaniu do poprzedniego modelu SC-F2100 dzięki trybom szybkiego uruchamiania pozwala na szybsze drukowania, z kolei udoskonalenia rastrowania zapewniają jeszcze płynniejszą reprodukcję zdjęć i szerszą paletę barw.

Drukarka wyposażona jest w głowicę drukującą PrecisionCore TFP, która zapewnia najwyższą precyzję wydruku. By maksymalnie zredukować czynności związane z jej konserwacją SC-F2100, posiada także tryb automatycznej konserwacji z osobnym wkładem. Co więcej, pochłaniacz kurzu zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu. Do każdego urządzenia dołączane jest bezpłatne oprogramowanie Garment Creator, które umożliwia dodawanie tekstu oraz zdjęć, jak i tworzenie indywidualnych ustawień ich korekty.

Na FestiwaDruku.pl odbędzie się także polska premiera drukarki wielkoformatowej Epson SureColor SC-5100. Urządzenie umożliwia w przystępnej cenie drukowanie materiałów takich jak np. rysunki CAD czy plakaty oraz banery. Jest to atrakcyjne cenowo rozwiązanie dla mniejszych firm, które oczekują szybkości i jakości przy zachowaniu niewielkich gabarytów urządzenia – dzięki głowicy PrecisionCore Micro TFP wydruk strony A1 zajmuje zaledwie 31 sekund. Z kolei wkłady atramentowe o pojemności do 50 ml w przypadku tuszu kolorowego oraz 80 ml czarnego zapewniają najwyższy poziom wydajności.

Za najwyższą jakość wydruku opowiada kolejna generacja specjalnego atramentu UltraChrome XD2, który oferuje niezwykle szeroką gamę kolorów oraz odporność na działanie wody. Samo urządzenie jest także wyjątkowo łatwe w obsłudze. Wyposażona została w duży, 4,3-calowy wyświetlacz LCD, a dzięki modułowi Wi-Fi możliwy jest również szybki dostęp do drukarki z pozycji urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfony.

Epson zaprasza do odwiedzenia stoiska nr D5.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających: ZOBACZ TUTAJ.