Nowości, Wielki Format

Rusza rejestracja na warsztaty termotransferowe – Integart zaprasza na FestiwalDruku.pl

„Amazing, but true – Edycja 2″ to warsztaty przeznaczone dla osób, które interesują się tematyką termotransferu i pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Jest to też doskonała okazja dla tych wszystkich, którzy dopiero zastanawiają się nad otwarciem własnego biznesu opartego o zdobienia reklamowe czy znakowanie. Warto podkreślić, że cieszące się frekwencją warsztaty są bezpłatne. Integart zaprasza do rejestracji.

Druga edycja warsztatów  „Amazing, but true”, odbędzie się podczas FestiwalDruku.pl w Warszawie w dniach 12-13 września 2018 r. (EXPO XXI)  na stoisku firmy Integart – E6.

Kluczowym punktem szkolenia będzie aplikowanie grafik na różne podłoża. Wykorzystywane będą folie flex i flock, produkty firmy  oraz papiery termotransferowe.

Każdego dnia, w programie warsztatów pokażemy wiele nowości i ciekawych trików aplikacyjnych. Omówimy najpopularniejsze rozwiązania aplikacyjne oraz najczęściej popełniane błędy i sposoby jak ich unikać! Uczestnicy warsztatów będą mogli prześledzić cały proces – począwszy od przygotowania grafik, przez druk na dedykowanej drukarce marki OKI, cięcie ploterowe na urządzeniu Summa, obróbkę po aplikację na materiale docelowym z użyciem prasy Insta. Obok urządzeń OKI Pro drukujących także w kolorze białym, pokazane zostaną możliwości wykorzystania technologii HP Latex w termotransferze.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o jak najszybszą rejestrację. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dodatkowe informacje oraz możliwość rejestracji: ZOBACZ TUTAJ.