Artykuły Promocyjne, Nowości

Poszerzona oferta podkładów pod laminaty Colop Polska na FestiwalDruku.pl

Podkład pod laminat to produkt, który doskonale nadaje się do realizacji oficjalnych certyfikatów, nagród, gratulacji, życzeń, podziękowań czy potwierdzeń udziału w szkoleniach. Po przyklejeniu do niego wygrawerowanego laminatu, blachy aluminiowej czy blachy sublimacyjnej może stać się wyszukanym dyplomem.

Nowe kolory!

Dotychczasowa oferta firmy Colop Polska obejmowała jedynie podkład w kolorze ciemnego drewna, który znakomicie imitował naturalne drewno, dostępny w sześciu wymiarach. Teraz oferta została poszerzona o podkłady w trzech „loftowych” kolorach – biały, czarny oraz jasne drewno, które będą idealnie współgrały z nowoczesnymi wnętrzami. Każdy kolor dostępny w trzech najpopularniejszych rozmiarach – 152×203 mm, 203×254 mm, 228×304 mm. W połączeniu z szeroką gamą laminatów daje możliwość wykonania świetnych połączeń kolorystycznych, które zapewnią niepowtarzalny efekt.

Wykonane z wysokiej jakości, trwałego, odpornego na odkształcenia materiału MDF. Materiał powleczony jest lakierem bezbarwnym. Półmatowe wykończenie oraz ozdobny kształt rantu nadają podkładowi elegancki wygląd. Na rewersie podkład ma dwa otwory umożliwiające powieszenie go na ścianie w orientacji pionowej lub poziomej.

W ofercie dostępne jest również gustowne etui na podkład występujące w kilku wersjach kolorystycznych.

Sprawdź ofertę w sklepie internetowym firmy Colop Polska.

Z szeroką gamą produktów i urządzeń firmy będzie można zapoznać się już 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa na targach FestiwalDruku.pl

Colop Polska zachęca do odwiedzenia swojego stoiska H2.

www.colop.pl