Druk Cyfrowy, Nowości

Nowość API – Drukarka EPSON SureColor SC-F9300 na FestiwalDruku.pl

API.PL jako wieloletni Autoryzowany Partner firmy EPSON zaprezentuje najnowszy ploter do druku sublimacyjnego EPSON SureColor SC-F9300 podczas targów poligrafii reklamowej na stoisku F9.

64-calowa drukarka sublimacyjna do tekstyliów na odzieży, tkaninach, miękkich szyldach i innych materiałach promocyjnych. Ten nowy flagowy model przynosi ewolucję sprawdzonej technologii druku firmy Epson, która zapewnia jeszcze lepszą jakość i niezawodność.

Kluczowe cechy:
Uniwersalna 64-calowa drukarka sublimacyjna

Szybkie i wydajne tworzenie wysokiej jakości tkanin i szyldów.
Atramenty UltraChrome DS
Gwarantują uzyskanie jasnych, kolorowych i trwałych wydruków.
Szybsze drukowanie
Szybkość drukowania do 108,6 m²/h.
Kompletne rozwiązanie
Drukarka, atramenty, papier i oprogramowanie opracowane z myślą o idealnym współdziałaniu.

Większa niezawodność
Dłuższy czas bezawaryjnej pracy dzięki redukcji otarć głowicy o nośnik i marszczenia papieru.

Lepsza jakość druku
Model SC-F9300 wyposażono w całkowicie nową technologię druku sublimacyjnego Precision Dot, która obejmuje moduł półtonów, tabele przeglądowe kolorów oraz rastrowanie MicroWeave, dzięki czemu różnica w jakości druku jest natychmiast zauważalna. Natomiast prosta konfiguracja oznacza, że doskonałą jakość uzyskuje się od razu, bez dodatkowych dostosowań.

Kluczowe funkcje i dane

Szybkie i kompletne rozwiązanie
Model SC-F9300 z szybkością drukowania wynoszącą do 108,6 m²/h stanowikompletne rozwiązanie firmy Epson składające się z drukarki, atramentów, papierów sublimacyjnych i oprogramowania, które pozwala zmaksymalizować czas bezawaryjnego działania. Dzięki ulepszonemu mechanizmowi odbierania i innym funkcjom zwiększającym niezawodność możliwe jest ograniczenie występowania typowych problemów, takich jak marszczenie papieru czy otarcie głowicy o nośnik.

Drukowanie w ulubionym kolorze
W drukarce SC-F9300 stosuje się dedykowane atramenty UltraChrome DS, które w połączeniu z profilem wejściowym Wide CMYK gwarantują uzyskanie maksymalnej możliwej gamy kolorów, a tym samym precyzyjne odwzorowanie nawet najbardziej złożonych i barwnych projektów.

Ubrania bezpieczne do noszenia
Drukarka SureColor SC-F9300 wraz z dedykowanym atramentem UltraChrome DS. uzyskała certyfikat Oeko-Tex Eco Passport¹ i pomyślny rezultat japońskiego badania obecności barwników bazowych dla produktów do użytku domowego. Oznacza to, że odzież i tekstylia produkowane z wykorzystaniem drukarki i atramentów UltraChrome DS są bezpieczne do noszenia przez dorosłych i dzieci, w tym również niemowlęta.

Zwiększ jakość i wydajność swojej pracy
Oprogramowanie Epson Edge Print oferuje lepszą kontrolę nad wydrukami. Wystarczy zainstalować sprzęt i oprogramowanie RIP, by otrzymać dostęp do funkcji, takich jak podgląd, hot foldery, kopiowanie, przycinanie, nesting, łączenie i tworzenie duplikatów. Oprogramowanie Edge Print intuicyjnie współpracuje z innymi narzędziami Epson, np. z funkcją Control Dashboard2 działającą za pośrednictwem interfejsu przeglądarki. Funkcja ta pozwala skonfigurować indywidualne ustawienia drukowania w szybki i prosty sposób. Narzędzie kalkulacyjne LFP Accounting Tool firmy Epson pozwala z kolei obliczyć wartość każdego wydruku na podstawie zużycia papieru i atramentu, co ułatwia dokładne oszacowanie kosztów pracy.

Targi FestiwalDruku.pl odbywają się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa. Bezpłatna rejestracja TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine.