Nowości, Wielki Format

Nowości Automatic Letter Bender na FestiwalDruku.pl

Firma Automatic Letter Bender została autoryzowanym przedstawicielem marki HANDON, dzięki czemu oferta giętarek do liter 3D została wzbogacona o dwie maszyny, stanowiące idealne rozwiązanie dla firm poszukujących kompromisu dobrej jakości gięcia i cięcia oraz przystępnej ceny. Możliwości nowych giętarek będzie można ocenić na wrześniowych targach poligrafii reklamowej.

Automatic Letter Bender dostarcza najlepsze rozwiązania przedsiębiorstwom zajmującym się produkcją liter przestrzennych, nietypowych znaków i kasetonów reklamowych. W linii produktów firmy, specjalizującej się w zakresie wyginania liter 3D, znalazły się dwa nowe urządzenia.

HD-01 ALU 130 marki HANDON

Giętarka z jednostronnym systemem nacinania HD-01 ALU 130 przeznaczona jest do taśm aluminiowych o grubości: 0,3 -1,0 mm i maks. wysokości:133 mm. Giętarka ta wyposażona jest w głowicę gnącą, która umożliwia precyzję wyginania na dobrym poziomie. Maszyna charakteryzuje się silnikami krokowymi, nowoczesną płytą sterującą oraz stołem roboczym o elektrycznie regulowanej wysokości. Minimalny promień gięcia wynosi 15 mm. Prędkość gięcia: 3 m/1 min.

HD-02 HYBRID 160 marki HANDON

Giętarka z dwustronnym systemem nacinania HD-02 HYBRID 160 przeznaczona jest do taśm aluminiowych i ze stali nierdzewnej o grubości: 0,3 -1,0 mm i maks. wysokości: 160 mm. Giętarka wyposażona jest w 2 głowice gnące oraz 2 głowice nacinające. Do jej zalet należy też: nowoczesna płyta sterująca, modułowa wymiana rolek gnących,  serwonapędy, elektrycznie regulowana wysokość stołu roboczego. Minimalny promień gięcia wynosi 5 mm. Prędkość gięcia: 5 m/1 min.

W trakcie targów FestiwalDruku.pl na stoisku firmy zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami najnowszej technologii gięcia liter.

Automatic Letter Bender zaprasza na pokazy na stoisko – G10.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających: ZOBACZ TUTAJ.

Poniżej film z poprzedniej edycji targów: