Nowości, Wielki Format

Neschen wprowadza mocne kolory folii solvoprint easy dot

Neschen po raz kolejny rozszerza paletę kolorów folii solvoprint easy dot o wariant czerwony, żółty, zielony, niebieski i czarny. Propozycja przygotowana jest głównie z myślą o sezonie letnich wyprzedaży i towarzyszących im akcji reklamowych. W sezonie zimowym Neschen rozszerzył już gamę easy dot o kolory złote i srebrne.

easy dot: Łatwy w użyciu, łatwy do usunięcia

Nowa gama charakteryzuje się przede wszystkim mocnymi kolorami, dobrze nadającymi się do tworzenia zauważalnych komunikatów reklamowych na szklanych powierzchniach – zarówno oświetlonych jak i podświetlonycyh od tyłu. Folie PVC o grubości 100 μm są wyposażone w specjalną powłokę z klejem punktowym.

Punktowa struktura tworząca kanały powietrza wokół kropek kleju umożliwia nawet niedoświadczonym użytkownikom łatwe nakładanie dużych brytów bez obawy o powstanie pęcherzyków powietrza, a w razie potrzeby – sprawną korektę. Solvoprint easy dot czerwony, żółty, zielony, niebieski i czarny nadaje się dobrze do cięcia i wykrawania, folię można zatem stosować do tworzenia liternictwa. Proces klejenia przyspiesza fakt, że nie jest wymagane suszenie – jak w wypadku nakładania folii na mokro. Producent zaleca aplikację po wewnętrznej stronie witryny, co nie obniża w żaden sposób intensywności koloru.
 
Solvoprint easy dot może być również zadrukowany atramentami solwentowymi i eko-solwentowymi, lateksowymi i UV. Nowe warianty kolorystyczne są dostępne w rozmiarze 137,2 cm x 30 metrów.

Źródło: Neschen
www.neschen.com