Nowości, Wielki Format

Razem tworzymy 200 osobowe przedsiębiorstwo jesteśmy gotowi na wyzwania, kolejnych 10 lat

Dekadę istnienia technologii HP Latex na rynku Integart chce w szczególny sposób podkreślić a na kolejne lata planuje wprowadzić nowe programy i być jeszcze bliżej swoich Klientów. Mamy świadomość, że dobra technologia to nie wszystko. Dobra technologia wymaga równie dobrego procesu wsparcia posprzedażowego oraz serwisu czyli zaplecza, które zabezpieczy każdą produkcję.

W drugim półroczu wszystkim naszym Klientom zapewnimy możliwość skorzystania z opracowanych, przez nas wewnętrznie, Programów Partnerskich i dostosowanych do obecnych potrzeb, spełniających wymagania rynku Procedur Obsługi Klienta.

To właśnie nasze centrum demonstracyjne na początku drogi z technologią HP Latex okazało się dużym sukcesem ponieważ poprzednio większość dystrybutorów oferowało tylko sprzedaż drukarek.Integart nie stoi w miejscu i rozwija swoją infrastrukturę prezentacyjną, wychodząc do Klienta. Do niedawna jeszcze, tylko Centrum Prezentacyjne HP Demo Lab we Wrocławiu (Błonie) prowadziło pokazy. To właśnie nasze centrum demonstracyjne na początku drogi z technologią HP Latex okazało się dużym sukcesem ponieważ większość dystrybutorów oferowało tylko sprzedaż drukarek.

Obecnie prezentację dostępnych w ofercie Integart technologii oraz mediów do druku możemy prowadzić w Poznaniu i Warszawie (Jawczyce). Wkrótce otwarte zostaną kolejne centra w Krakowie i Katowicach – razem z dotychczasowymi utworzą największą sieć salonów pokazowych, które głównie opierać się będą o rozwiązania dedykowane dla branży Large Format Printing!

HP Demo Lab to miejsca szczególne dla wszystkich osób z branży i jednocześnie zainteresowanych zakupem technologii. Istnieje możliwość umówienia się na konkretny dzień (będzie do tego służył Kalendarz HP Demo Lab) i testowanie urządzenia do woli. Wszystko w imię idei, aby móc przetestować drukarkę jeszcze przed jej zakupem i być pewnym swojego wyboru „stać się jej jednodniowym właścicielem”.

Wszystkie wizyty w HP Demo Lab są i będą bezpłatne. W każdym z ośrodków znajdzie się powierzchnia wystawiennicza gdzie prezentować będziemy urządzenia i technologie, a na miejscu znajdować się będzie przeszkolony i kompetentny personel, który z przyjemnością będzie dzielił się wiedzą i pomagał naszym Klientom, doradzając w kwestii doboru materiałów i organizacji nowoczesnej pracowni reklamowej czy agencji. Dodatkowo w przyszłym roku planujemy rozbudowę Centrum HP Demo Lab we Wrocławiu, w Błoniu, które będzie centralnym ośrodkiem prezentacji urządzeń nie tylko do druku. W perspektywie krótkiego okresu planujemy rozwinąć kluczowe narzędzia wspierające naszych Klientów – mianowicie szkolenia z zakresu druku i stworzyć najbardziej profesjonalne Centrum Szkoleniowe dla naszej branży. Dziś to wszystko jest możliwe dzięki połączeniu potencjału obu firm, Integart i AlmaTrend. Razem tworząc prawie 200 osobowe przedsiębiorstwo jesteśmy gotowi na wyzwania, kolejnych 10 lat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych nowych, regionalnych HP Demo Lab. Otwieramy je z myślą o naszych Klientach. Zapraszamy do testowania i zakupu drukarek HP Latex. Proponujemy Ci wsparcie marketingowe oraz Certyfikowany Program Wdrożenia technologii w Twojej firmie.