Etykiety i opakowania, Nowości

Nowa drukarka do etykiet firmy Primera

Kolorowa drukarka etykiet LX910e amerykańskiej firmy Primera Technology Inc. wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologii atramentowej w wysokiej rozdzielczości, aby drukować błyszczące, kolorowe i zarazem wodoodporne etykiety dla szerokiej gamy produktów.

Drukowane etykiety mogą zawierać zdjęcia, grafiki, ilustracje i tekst, a nawet wysokiej rozdzielczości kody kreskowe. Nie trzeba niepotrzebnie wykonywać „minimalnego” nakładu. Można wydrukować dokładnie taką ilość etykiet jaka jest potrzebna.

Znakomita jakość druku

W LX910e zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologii atramentowej. Najnowsza technologia Primera Imaging Perfection™ zapewnia drukowanie zarówno tekstu i fotorealistycznej grafiki z niespotykaną dotąd ostrością i wyrazistością. Imponuje także rozdzielczość druku 4800 dpi, która jest aż czterokrotnie większa niż w innych modelach (1200 dpi).

Najszybsza kolorowa drukarka etykiet na świecie!

Kolorowa drukarka etykiet LX910e, w trybie roboczym, umożliwia pełno kolorowy nadruk z prędkością do 114 mm powierzchni etykiety na sekundę. Nowe urządzenie firmy może znacznie przyspieszyć cykl produkcyjny. W przypadku zapotrzebowania na większą ilość etykiet można obsługiwać nawet kilka drukarek LX910e z jednego komputera. Bez względu na to, czy trzeba wykonać kilka czy tysiące etykiet, będą one drukowane z prędkością jaka nigdy wcześniej nie była dostępna dla urządzeń mieszczących się na biurku.

Duży wybór materiałów

LX910e posiada możliwość nadruku na najbardziej zróżnicowanych materiałach odpowiednich do wykonywania etykiet. Urządzenie drukuje na różnych podkładach przeznaczonych do druku etykiet atramentowych i kuponów, w tym m.in. na białych i przeźroczystych etykietach poliestrowych TuffCoat Extreme™ oraz białych BOPP. Wymienione etykiety są bardzo odporne na wodę, zarysowania, rozmazywanie i rozdarcia. Zostały specjalnie zaprojektowane również pod kątem uzyskania najlepszych w swojej klasie wydajności przy nadruku na drukarkach Primery serii LX.

Wodoodporne etykiety dostępne są w wersjach: błyszczącej, pół błyszczącej i matowej, w dziesiątkach popularnych rozmiarów, znajdują się na magazynie i są gotowe do natychmiastowej wysyłki.
Rozmiary niestandardowe dostępne są na życzenie.

Wiele zastosowań

LX910e tworzy wspaniałe, profesjonalnej jakości etykiety dla wszystkich niskonakładowych produktów. Jest ona również idealna do wielu innych zastosowań, w tym:

– wykonywania próbek dla klienta przed rozpoczęciem wydruku wysokonakładowego

– kolorowe etykiety opakowań z kodem kreskowym

– wykonywanie próbek marketingowych

– produkcja kontraktowa

– etykiety prywatne

– etykiety promocyjne

Jak podkreśla producent: dzięki szybkości i niesamowitej jakości wydruku oraz przystępnej cenie zakupu oraz kosztów wykonania etykiet LX910e Primery jest po prostu najlepszą stołową drukarką kolorowych etykiet, jaką można aktualnie nabyć na rynku. Twoje produkty zasługują na etykiety, które są łatwe w produkcji, posiadają profesjonalny wygląd i nie są drogie!

LX910e jest idealna do znakowania wszystkich wymienionych produktów i wielu innych: wino, pieczywo, słodycze, mięsa, sery i inne tego typu wyroby.

Źródło:

www.drukarki.etykiet.pl