Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości, Wielki Format

OOH magazine „news” – nieograniczone możliwości druku na FestiwalDruku.pl

Na biurkach agencji i klientów końcowych pojawiło się nowe wydawnictwo, OOH news – drukowany przewodnik po zbliżających się targach poligrafii reklamowej i szerokie spectrum informacji o wydarzeniu. Jego trzecia odsłona – skierowana dla szeroko rozumianej poligrafii została właśnie wydana. Dostawcy Mediów i Maszyn zaprezentowali na jej łamach targowe premiery i nowe maszyny w portfolio.

W numerze, jaki ukazał się w nakładzie 4000 egzemplarzy, znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące przebiegu imprezy, wydarzeń towarzyszących, szkoleń i konferencji. Wiele miejsca poświęcono prezentacji firm wystawiających się na targach FestiwalDruku.pl.

–  Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie naszą imprezą. Coraz szybciej znikają też wolne powierzchnie, w szczególności w sektorze dedykowanym szeroko pojętej poligrafii reklamowej. Wystawcy z zeszłego roku potwierdzili obecność na tegorocznej edycji, a już teraz zostały nam ostatnie wolne powierzchnie w hali druku. Cieszą nas pozytywne opinie i lojalność naszych stałych wystawców, a także duże zainteresowanie kolejnymi, debiutującymi firmami na targach – mówi Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży OOH magazine, organizatora Festiwalu.

Lista wystawców dostępna jest: TUTAJ.

W OOH magazine „news” czytelnicy znajdą także informacje targowe i zestawienie nowości, które będą prezentowane podczas FestiwalDruku.pl. Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych: konkursy branżowe,  warsztaty i szkolenia.

Tradycyjnie już zostanie przeprowadzony konkurs o Złoty Medal Festiwalu –  na najbardziej innowacyjne produkty. Po raz dziesiąty odbędzie się też konkurs POS STARS na najlepsze display’e reklamowe. Tutaj również odbywa się głosowanie z udziałem profesjonalnego jury, które wybiera POS-y aż w 13 kategoriach.

Firma Automatic Letter Bender z kolei, zaprosi na pokazy gięcia liter 3D na wyginarkach. W ramach wydarzeń dodatkowych, Integart przeprowadzi bezpłatne warsztaty z termotransferu „Amazing, But True vol. 2″. A Heisslufftechnik zaprezentuje podczas targów cztery modele zgrzewarek i poprowadzi warsztaty z ich obsługi. Firma Etykiety.pl Etigraf  w ramach czwartej edycji konferencji Label Innovations podpowie: jak stworzyć opakowanie, które skutecznie sprzeda produkt.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej.

Pobierz magazyn OOH magazine „news”: ZOBACZ TUTAJ.

Bezpłatna rejestracja na targi startuje 21 maja.

Więcej szczegółów: ZOBACZ.

JK