Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości, Wielki Format

Zbliża się FESPA 2018 – największe targi druku wielkoformatowego

Targi FESPA Global Print Expo odbędą się w dniach 15–18 maja w centrum wystawienniczym Messe Berlin. To największa  branżowa impreza poświęcona drukowi wielkoformatowemu.

Podczas targów, blisko 650 wystawców zaprezentuje najnowsze rozwiązania i możliwości dla szeroko rozumianej branży druku, reklamy, segmentu oznakowań, druku na tekstyliach oraz opakowań i etykiet. Nowością podczas edycji 2018 jest wydarzenie dla sektora branży tektury falistej – Digital Corrugated Experience, obejmujący konferencje oraz dyskusje z zakresu produkcji opakowań i rozwiązań z tektury falistej. Podobnie jak w latach ubiegłych podczas targów zostaną wręczone również nagrody FESPA oraz odbędą się mistrzostwa z Car Wrappingu.

– Druk cyfrowy, sitodruk i segment oznakowań stanowią fundament oferty naszych wystawców, to też podstawa biznesu drukarzy i innych przedstawicieli rynku odwiedzających targi. Dla dostawców usług drukowania i twórców z rynku oznakowań podczas FESPY 2018 przygotowaliśmy premiery targowe, które w połączeniu z naszymi pokazami i seminariami będą, mamy nadzieję, inspirować i wprowadzać odwiedzających na nowe rynki, na których mogliby działać – mówi Roz Guarnori, Exhibitions Director w FESPA.

Więcej informacji i rejestracja na targi: www.fespaglobalprintexpo.com. Do bezpłatnej rejestracji na targi uprawnia kod FESM813.

 KL