Druk Cyfrowy, Nowości, Wielki Format

Innowacje od Epsona, Antalis i 3M dla branży reklamowej i wnętrzarskiej

W dniach 23-26 kwietnia 2018, w Warszawie i we Wrocławiu odbędą się warsztaty poświęcone przeprowadzaniu metamorfoz w dekoracji wnętrz oraz innowacji w reklamie i grafice organizowane wspólnie przez firmy Epson i Antalis. Oto plan warsztatów i atrakcje, które czekają na uczestników obu wydarzeń.

Co może wyniknąć z połączenia wysokiej jakości materiałów papierniczych i tekstylnych  oraz wysokojakościowych wydruków? Imponujące rezultaty i bezcenna wiedza. Globalny lider druku i projekcji obrazu, Epson, razem z Antalis, wiodącym w Europie dystrybutorem papieru i systemów opakowaniowych i dostawcą folii – firmą 3M organizują w dniach 23-26 kwietnia 2018 warsztaty dla grafików i reklamodawców oraz osób zainteresowanych tematyką urządzania wnętrz. ​

Dwa warsztaty, dwie stolice

23 kwietnia 2018 o godzinie 9.30 w siedzibie firmy Antalis Poland przy ulicy Wołoskiej 5 w Warszawie będą miały miejsce warsztaty poświęcone metamorfozom w dekoracji wnętrz. Goście wydarzenia w trakcie praktycznych zajęć dowiedzą się jak w prosty i szybki sposób odmienić pomieszczenie, otrzymają możliwość poznania innowacyjnych materiałów firmy Antalis i 3M do dekoracji wnętrz oraz przekonają się jak wysokiej jakości wydruki na materiałach do dekoracji mogą zapewnić drukarki wielkoformatowe Epson SC-S40610 oraz SC-S80610. Dzień później, w tej samej lokalizacji oraz również o 9.30, Epson i Antalis z kolei zaprezentują uczestnikom warsztatów innowacyjne rozwiązania w reklamie i grafice. W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z materiałami m.in. tekstyliami COALA, foliami do zadruku, materiałami stosowanymi w reklamie podświetlanej oraz rzeczywistym procesem druku z wykorzystaniem urządzeń Epson opartych na innowacyjnej technologii atramentowego druku piezoelektrycznego.

25 oraz 26 kwietnia 2018 roku firmy Epson i Antalis przeniosą swoje warsztaty do stolicy Dolnego Śląska. We Wrocławiu, w Centrum Szkoleniowym 3M przy ulicy Kwidzyńskiej 6, o godzinie 9.30 wystartują warsztaty dekoracji wnętrz, a dzień później spotkanie dotyczące innowacji dla branży reklamowej. Podobnie jak w przypadku warszawskich warsztatów, uczestnicy również będą mogli zapoznać się z nowościami tekstylnymi i papierniczymi od firmy Antalis, a także dowiedzą się wielu interesujących faktów o wysokojakościowych drukarkach firmy Epson.

www.epson.pl

KL