Artykuły Promocyjne, Nowości

Kolejne Warsztaty Akademii Lasera już 26 kwietnia

Na wszystkich zainteresowanych technologią laserową czekają kolejne warsztaty Akademii Lasera, które odbędą się 26 kwietnia 2018 r. w Kórniku k. Poznania.

Laser jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem. Ułatwia tworzenie ciekawej i bogatej oferty. Każdy, kto chce zdobyć fachową wiedzę i jak pozyskać umiejętności powinien wybrać się na Akademię Lasera.

Jest to szkolenie z zakresu zastosowania lasera oraz znajomości materiałów wykorzystywanych do obróbki metodą laserową. Szkolenie składa się z części teoretycznej – wykładów, oraz praktycznej – warsztatów. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.

W trakcie warsztatów zaprezentowana zostanie praca na ploterach laserowych firmy Universal Laser Systems oraz znakowarce fibrowej. Pokazane zostaną procesy grawerowania, znakowania i cięcia różnych materiałów.

Akademii Lasera oferuje inspirację do nowych rozwiązań, nowe kontakty w branży, dostęp do oferty specjalnej na zamówienia, szansę na więcej zleceń, pakiet próbek, certyfikat i wiele innych korzyści.

Zapisy na wydarzenie TUTAJ. Kolejna edycja, dwudniowa, odbędzie się 14-15 czerwca 2018 r. w Bytomiu.

KL