Druk Cyfrowy, Nowości

Epson przedstawia TM-H6000V – kompaktową drukarkę do druku paragonów i obsługi czeków

Nowy model TM-H6000V cechuje się zwiększoną niezawodnością, przydatnymi funkcjami łączności oraz niskim całkowitym kosztem eksploatacji.

Firma Epson wprowadza na rynek nową, kompaktową drukarkę do punktów sprzedaży, łączącą w jednym urządzeniu funkcje druku paragonów i pokwitowań oraz obsługi czeków. Ten model zapewnia też większą niezawodność, przydatne opcje łączności oraz bardzo niski całkowity koszt eksploatacji. Przeznaczona jest dla sklepów i firm, które w swoich punktach sprzedaży potrzebują zapewniać obsługę czeków i chcą za pomocą tego samego urządzenia drukować paragony. TM-H6000V sprawdzi się także w aptekach do drukowania zaleceń odnośnie dawkowania leków na blankietach recept.

Drukarka TM-H6000V drukuje z prędkością do 350 mm/s¹ i szybciej od swojego poprzednika przetwarza czeki. Szereg zastosowanych udoskonaleń – w tym przyśpieszenie pracy automatycznej gilotyny – wpływa pozytywnie na ogólną wydajność firmy. Zwiększona niezawodność powoduje, że przestoje są rzadsze. Drukarka termiczna może wydrukować 200 km paragonów, a automatyczna gilotyna może wykonać trzy miliony cięć.

Dzięki swojej elastyczności drukarka łatwo dostosowuje się do wymagań współczesnej branży handlowej. Wyposażona została w takie funkcje, jak Server Direct Print (SDP) do druku przez Internet czy różne interfejsy do obsługi zarówno za pomocą tabletu, jak i komputera. ePOS-Print, ePOS-Display oraz znacznik NFC pozwalają na proste i szybkie skonfigurowanie tabletów, z czego skorzystać mogą firmy wdrażające je w swoich systemach sprzedaży.

– Chociaż w wielu obszarach stosowanie czeków jest coraz rzadsze, w niektórych krajach, jak na przykład we Francji, klienci nadal chętnie nimi płacą. Firma Epson wspiera sprzedawców, którzy akceptują tę formę płatności, oferując rozwiązanie, które łączy obsługę czeków z najnowszymi funkcjami ePOS. Nowy model TM-H6000V posiada szereg funkcji łączności z różnymi urządzeniami i jest przystosowany do obsługi tabletów POS, aby zapewniać niezawodne przetwarzanie czeków i drukowanie paragonów — mówi Grzegorz Moch, Business Solution Account Manager w Epson.

Model TM-H6000V trafi do sprzedaży 1 maja 2018 r.

www.epson.pl

KL