Druk Cyfrowy, Nowości

Canon inspiruje do rozwoju biznesu na targach Film Video Foto w Łodzi

W dniach 12-14 kwietnia br. w Łodzi odbędą się XXI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych „Film Video Foto”. Podczas wydarzenia Canon pokaże najnowsze rozwiązania z zakresu fotografii profesjonalnej i filmowania oraz szeroką gamę urządzeń drukujących. Wszystko po to, aby inspirować uczestników i pokazać, że dzięki ekosystemowi rozwiązań Canon niemal każdy może rozwinąć swój własny, dochodowy biznes.

Stefa Canon zlokalizowana będzie w na stoisku C1. Odwiedzający znajdą tam pełen wachlarz produktów. Wśród nich:

  • Aparaty fotograficzne i obiektywy

EOS-1D X Mark II– flagowa, najbardziej zaawansowana lustrzanka Canon, która łączy najwyższą jakość obrazu, wysoką rozdzielczość i szybkość pracy. Model przełamujący kolejne bariery szybkości fotografowania, pozwala wykonywać zdjęcia do 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE lub do 16 kl./s w trybie Live View dzięki zastosowaniu szybkich procesorów DIGIC 6+ oraz nowego układu napędu lustra.

EOS 5D Mark IV – najbardziej wszechstronna lustrzanka w serii EOS, następca jednego z najbardziej uznanych pełnoklatkowych modeli EOS dla profesjonalistów – EOS 5D Mark III. 30,4-MP matryca CMOS wspomagana podwójnym procesorem obrazu DIGIC 6 oraz systemem AF z nowym czujnikiem pomiaru RGB+IR to cechy, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających fotografów.

EOS 6D Mark II – najmniejsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Canon z procesorem DIGIC 7 i matrycą CMOS o rozdzielczości 26,2 MP. Szeroki zakres dynamiczny umożliwia rejestrację wyraźnych szczegółów nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych partiach obrazu, a duża dynamika ekspozycji – jeszcze większe możliwości pracy nad plikiem na etapie postprodukcji.

EOS M50 – najnowszy bezlusterkowiec w ofercie Canon z możliwością filmowania w jakości 4K. Matryca CMOS APS-C o rozdzielczości 24,1 MP zapewnia doskonałe zdjęcia w każdych, nawet trudnych warunkach oświetleniowych.

  • Obiektywy serii L       

Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, która spełnia oczekiwania profesjonalistów. Zapewniają przy tym niezrównane parametry optyczne w trudnych warunkach oświetleniowych i środowiskowych.

  • Kamery filmowe        

Seria EOS Cinema – udostępnia niezrównane możliwości rejestrowania obrazu. Szeroki wybór opcji mocowania zapewnia z kolei zgodność z maksymalną liczbą obiektywów.

Seria XA – seria profesjonalnych choć kompaktowych, więc lekkich i poręcznych kamer, które doskonale sprawdzą się w codziennej pracy np. dziennikarskiej.  

XF 400 – mała i lekka profesjonalna kamera z zaawansowanymi funkcjami łączności bezprzewodowej.

  • Projektory      

Szeroka gama urządzeń do wszelkich zastosowań; projektory instalacyjne o krótkim rzutowaniu i kompaktowe. Zapewniają niesamowitą ostrość i doskonałe efekty wizualne.

  • Urządzenia drukujące           

Seria PIXMA – kompaktowe i eleganckie drukarki wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania

ImagePrograf PRO-4000 – ploter atramentowy do zastosowań w szeroko rozumianej branży kreatywnej, charakteryzujący się wyjątkową stabilnością kolorystyczną.

ImagePrograf PRO-4000S – urządzenie niemal bliźniacze do modelu PRO-4000, jednak nacisk przy jego konstrukcji położono na szybkość pracy i wyższą wydajność.

ImagePrograf PRO-1000 – fotograficzna drukarka A2, która wykorzystując atramenty pigmentowe zapewnia najwyższą jakość i trwałość wydruków (m.in. odporność na blaknięcie kolorów).

Targi Film Video Photo odbędą się w dniach 12-14 kwietnia w Hali Expo, al. Politechniki 4 w Łodzi. Sprzęt firmy Canon można będzie zobaczyć na stoisku C1.

www.canon.pl

KL