Druk Cyfrowy, Nowości, Wielki Format

OKI i Amagraf po raz pierwszy na Targach Film Video Foto w Łodzi

Po raz pierwszy w swojej historii firma OKI wraz ze swoim dystrybutorem – firmą Amagraf, zaprezentuje ofertę podczas Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych (Film Video Foto). Ich 21. edycja odbędzie się w dniach od 12 do 14 kwietnia br. w Łodzi w hali Expo. Na stoisku (numer D 8) prezentowane będą: wielkoformatowy ploter solwentowy , a także urządzenia OKI z białym tonerem oraz do drukowania aplikacji neonowych.  

TargiFilm Video Foto to miejsce prezentacji najnowszych produktów uznanych światowych i polskich marek, a także nowości i innowacyjnych rozwiązań dla zawodowców oraz amatorów fotografii i wideofilmowania. To również możliwość spotkania z ekspertami i testowania sprzętu.

– Branża fotograficzna – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf – coraz częściej korzysta z rozwiązań dedykowanych do tej pory wyłącznie dla poligrafii. Wiele firm z tego sektora usamodzielnia się i kupuje własne urządzenia; inne chcą być na bieżąco z ofertą w zakresie maszyn drukujących, by móc poszukiwać drukarń, które spełnią ich oczekiwania pod względem jakości i wydajności sprzętu, przekładających się na końcowy produkt. Podczas tegorocznej edycji targów w lutym, ofertą prezentowaną na naszym stoisku interesowało się bardzo wielu fotografów, co tylko potwierdza fakt, że aktywnie poszukują oni nowości w dziedzinie drukowania, a nasz sprzęt stanowi odpowiedź na ich wysokie wymagania – dodaje.

– Szczególną ich uwagę przykuwały wydruki z plotera wielkoformatowego OKI ColorPainter E64s, zaś wyjątkowym uznaniem zwiedzających cieszyły się aplikacje do podświetleń (backlit) oraz wydruki obrazów (canvas – zarówno poliestrowe jak i bawełniane). Było to dla nas bardzo budujące doświadczenie, które pokazało, że również wymagający klient, jakim jest przedstawiciel branży fotograficznej, docenia wydruki z naszych maszyn i robią one na nim duże wrażenie. To stało się dla nas inspiracją do podjęcia decyzji, by wziąć aktywny udział w targach skierowanych właśnie do tej branży. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie pokażemy spektrum możliwości urządzeń OKI z serii ColorPainter, a także służyć będziemy swoją wiedzą i doświadczeniem – reasumuje przedstawiciel Amagraf.

www.colorpainter.pl

www.introligatorskie.pl

www.develop.sklep.pl

www.amagraf.pl

KL