Druk Cyfrowy, Nowości

OKI Europe wyposaża drukarki kolorowe A4 w opcję łączności bezprzewodowej

OKI Europe Ltd wyposażyła dwa modele najpopularniejszych drukarek kolorowych A4, oferujące druk w wysokiej rozdzielczości, C332dn i MC363dn, w interfejs modułu sieci bezprzewodowej, w ten sposób podwyższając poziom wydajności pracy we współczesnych środowiskach biurowych.

Kompaktowa kolorowa drukarka C332dnW i kolorowe urządzenie wielofunkcyjne MC363dnW w nowej wersji mają teraz wbudowany interfejs sieci bezprzewodowej w standardzie, co upraszcza i usprawnia proces generowania wysokiej jakości wydruków na szerokiej gamie nośników, począwszy od formatów A6 aż po banery w rozmiarze 1,3 m. Prosta do konfiguracji nowa opcja bezprzewodowa stanowi dodatkowe udoskonalenie zaawansowanej opcji łączności tych innowacyjnych urządzeń LED, dzięki którym małe firmy mogą promować swoją markę i zaoszczędzić na kosztach związanych z outsourcingiem.

Kolorowa drukarka C332dnW zapewnia profesjonalną jakość druku w wysokiej rozdzielczości HD, która jest tak niezbędna w przypadku drukowania materiałów firmowych, w których estetyka odgrywa istotną rolę – od korespondencji, poprzez raporty oraz inne materiały wykorzystywane w bezpośrednich kontaktach z klientem. Podobnie jak model MC363dnw, drukarka ta wyposażona jest w opcję druku mobilnego, dzięki której można bezpośrednio drukować ze smartfonów czy tabletów. Oba modele kompatybilne są z Google Cloud Print 2.0 oraz funkcją AirPrint (Apple Inc.).

MC363dnW to superszybkie, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4, wyposażone w innowacyjne funkcjonalności, które pozwalają zaoszczędzić czas i zasoby finansowe, a jednocześnie zwiększyć wydajność do maksimum. Model ten to urządzenie wielofunkcyjne 4w1 (drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faks) umożliwiające dwustronne drukowanie w bardzo wysokiej rozdzielczości dostosowane do potrzeb profesjonalnych wydruków firmowych.

Dążymy do zwiększania wydajności dla klientów poprzez stosowanie innowacyjnych rozwiązań mówi Anna Emilia Dorrington, Senior Product Manager, OKI Europe Ltd. Łączność bezprzewodowa to obecnie istotny element środowiska biurowego w dynamicznych firmach, dlatego wyposażyliśmy nasze dwa niezwykle popularne i uniwersalne modele w tę funkcjonalność.

www.oki.com/pl/

KL