Druk Cyfrowy, Nowości

Epson na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej Electronics Show

13 kwietnia 2018 w podwarszawskim Nadarzynie rozpocznie się tegoroczna edycja trzydniowych targów elektroniki użytkowej Electronics Show – imprezy, której główną ideą jest zaprezentowanie najnowocześniejszego sprzętu elektronicznego w nowatorskiej, nastawionej na interakcję i dynamikę formule. W tym roku ważnym punktem na mapie targów będzie ekspozycja rozwiązań japońskiej firmy Epson, która prezentować będzie zarówno rozwiązania dla domu (m.in. najnowocześniejsze projektory, idealne do systemów kina domowego), jak i do biura (np. wszechstronne i wydajne drukarki atramentowe).

Stoisko Epsona nr E302 w hali E podzielone będzie na trzy strefy, na których prezentowane będą różne kategorie produktów – dzięki temu każdy gość będzie mógł bez problemu skupić się na tym, co go najbardziej interesuje. Entuzjaści kina domowego będą mieli okazję w sali kinowej zapoznać się bliżej m.in. z możliwościami rewelacyjnego projektora Epson EH-TW9300W, oferującego m.in. obsługę 4K i HDR, funkcję bezprzewodowego przesyłania obrazu, system LCD oraz układ optyczny z silnikami.

Firma zaprezentuje również nowatorski projektor LS-100, czyli jej pierwszy laserowy projektor Full HD UST do kina domowego z technologią 3LCD (mogący wyświetlać obrazy o przekątnej nawet 130 cali), a także urządzenia nieco tańsze, pozwalające na łatwe tworzenie domowych systemów kina domowego (np. model EH-TW5650).

W strefie biurowej zaplanowano m.in. pokaz możliwości wielofunkcyjnych urządzeń drukujących z serii WorkForce Pro (WF-C869RD3TWFC), idealnie sprawdzających się jako alternatywa dla drukarek laserowych.

www.epson.eu

KL