Druk Cyfrowy, Nowości

OKI Europe Złotym Sponsorem FESPA 2018

Firma OKI Europe Ltd ogłosiła, że została Złotym Sponsorem targów FESPA 2018, na których zaprezentuje opracowane przez siebie rozwiązania umożliwiające zwiększenie poziomu przychodów firm w całym sektorze graphic arts, w tym: detalistów, literników i innych podmiotów.

Począwszy od pionierskich rozwiązań w technologii LED, a skończywszy na wielkoformatowych drukarkach ekosolwentowych – OKI zaprezentuje gamę wszechstronnych, wielokrotnie wyróżnianych produktów do drukowania materiałów do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych: od najmniejszych etykiet i metek cenowych poprzez banery wewnętrzne i zewnętrzne, tapety, produkty do oklejania samochodów oraz trwałe, wielkoformatowe bilbordy reklamowe.

Na stoisku firmy OKI Europe nr 3.1- A22 będzie można zapoznać się ze zmieniającymi rynek technologiami oferowanymi przez producenta, w tym z niedawno wprowadzoną na rynek serią Pro9000 z systemem do drukowania na kopertach, umożliwiającą opłacalny druk kopert w krótkich seriach. Poza pełną gamą innowacji mających na celu zwiększenie poziomu przychodów różnej wielkości firm z branży graficznej, OKI Europe zaprezentuje również innowacyjne nowości stanowiące uzupełnienie portfolio profesjonalnych produktów do druku OKI.

Rozwiązania pozwalające zwiększyć rentowność firm poligraficznych – to na tym temacie OKI Europe skupi się podczas tego najważniejszego wydarzenia branżowego w tym roku. Eksperci OKI Europe będą do dyspozycji gości targowych, demonstrując w praktyce korzyści płynące z zastosowania nowych rozwiązań w aspekcie wzrostu dochodów, jak i możliwości twórczych, jakie stwarza unikatowe portfolio OKI, obejmujące innowacyjne drukarki przeznaczone w szczególności na rynek druku kolorowego.

Goście odwiedzający stoisko OKI Europe będą mogli zobaczyć w praktyce jakie możliwości niesie ze sobą połączenie technologii LED z pionierską, wielokrotnie nagradzaną, technologią białego tonera OKI zastosowaną w produktach z białym tonerem oraz w 5-tonerowych urządzeniach OKI (CMYK+1). Ponadto OKI zaprezentuje także drukarkę wyposażoną w tonery neonowe oraz znaną gamę drukarek wielkoformatowych ColorPainter: ploter ColorPainter E-64s, który otwiera możliwości druku wielkoformatowego dla szerszej grupy odbiorców, oraz wyróżniony model ColorPainter M-64s, który zasłynął z wysokiej jakości, niezrównanych efektów i tempa pracy, do wykorzystania na potrzeby aplikacji na wewnątrz i na zewnątrz.

Oba modele zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości i prędkości druku w bardzo konkurencyjnej cenie. Dzięki zastosowanym technologiom osiągają one poziomy wydajności, które w tradycyjny sposób dostępne są wyłącznie pod warunkiem nabycia kosztownego sprzętu produkcyjnego. Stwarzają również dodatkowy potencjał zarówno pod względem twórczym, jak i komercyjnym dla firm, które wcześniej nie miały dostępu do takich urządzeń.

Teraz taniej i łatwiej można drukować skomplikowane i interesujące wzory prawie na każdym rodzaju materiału w nieograniczonym zakresie formatów. Firmy są w stanie osiągnąć pożądane efekty wydruków, jednocześnie zapewniając sobie przy tym pozytywny wpływ na poziom ich zysków, niezależnie od tego czy drukują wizytówki, tablice informacyjno-reklamowe, billboardy do zastosowań zewnętrznych czy robią nadruki na odzieży.

– Z ogromną przyjemnością wracamy na targi FESPA w charakterze ich Złotego Partnera. W tym roku stoisko OKI Europe OŻYJE KOLORAMI (#ALIVE WITH COLOUR), a także stanie się źródłem inspiracji dla wszystkich firm z branży drukarskiej, jeśli chodzi o nowe możliwości zwiększenia przychodów. W szczególności cieszy nas możliwość zaprezentowania nowych, innowacyjnych rozwiązań uzupełniających naszą ofertę profesjonalnych drukarek oraz zaawansowanej pod względem możliwości technicznych serii Pro9000 z systemem do druku na kopertach – powiedziała Pamela Ghosal, General Manager, Marketing Communications, OKI Europe Ltd.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wydarzenia FESPA 2018, gdzie znaleźć można szczegółowe informacje na ten temat.

www.oki.com/pl

KL