Druk Cyfrowy, Nowości

Najlepsze rozwiązania Epson dla fotografów na XXI targach Film Video Foto w Łodzi

Profesjonalni fotografowie, firmy zajmujące się drukiem wielkoformatowym, pasjonaci oraz studia fotograficzne – na stoisku Epson na targach w Łodzi wszyscy będą mogli znaleźć najlepszy sprzęt do druku swoich zdjęć.

W dniach 12-14 kwietnia odbędzie się dwudziesta pierwsza edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych – Film Video Foto w Łodzi. Targi te nie tylko stanowią okazję do spotkania z najbardziej doświadczonymi i rozpoznawalnymi ekspertami w tych dziedzinach, ale oferują również możliwość wzięcia udziału w bogatej ofercie warsztatów, seminariów, prezentacji i wystaw fotograficznych.

Na wydarzeniu nie może zabraknąć lidera innowacyjnych rozwiązań druku i wizualizacji, firmy Epson, która zaprezentuje rozwiązania cenione zarówno przez profesjonalnych fotografów jak i pasjonatów-amatorów. Na jej stoisku numer A41 odbywać się będzie się prezentacja urządzeń dedykowanych do druku fotograficznego oraz wielkoformatowego druku produkcyjnego.

Wśród nich zobaczymy m.in. wiodące rozwiązania dla zaawansowanych amatorów i profesjonalistów, takie jak szybka, wszechstronna i prosta w obsłudze bezprzewodowa drukarka SC-P600 czy drukarka fotograficzna A2 – SC-P800 (która dzięki opcjonalnemu uchwytowi papieru w roli zapewnia profesjonalny druk na różnego rodzaju nośnikach), na stoisku znajdą się również wielkoformatowe profesjonalne rozwiązania pigmentowe SureColor SC-P10000 oraz ekosolwentowe SureColor SC-S80610. Model SC-S80610 wyposażono w dodatkowe atramenty UltraChrome GS3 w kolorze czerwonym i pomarańczowym, co w zestawieniu z jakością głowic PrecisionCore TFP pozwala uzyskać większą gamę kolorystyczną potrzebną np. przy tworzeniu wielkoformatowych portretów. Urządzenie umożliwia druk na różnych materiałach, w tym przezroczystej folii, płótnie, winylu i oczywiście – papierze fotograficznym.

Ekspozycja Epson zainteresuje także amatorów fotografii, chcących samodzielnie uwieczniać swe prace na papierze. Docenią oni np. kompaktową, stylową drukarkę fotograficzną Expression Photo HD XP-15000, która pozwala uzyskać w domu profesjonalne odbitki nawet w formacie A3+. Imponujące niewielkimi rozmiarami urządzenie ułatwia pracę dzięki wyposażeniu w duży panel LCD i szeroki wybór aplikacji do drukowania mobilnego.

Kolejnym modelem, na który warto zwrócić uwagę jest XP-900 – wielofunkcyjne rozwiązanie do drukowania wysokiej jakości błyszczących zdjęć oraz dokumentów. Na stoisku firmy Epson nie zabraknie też serii fotograficznych drukarek domowych z serii EcoTank ITS , wśród których zobaczymy takie modele jak L805, L810 oraz L850.

Wśród pozostałych atrakcji na stoisku Epsona nie zabraknie pierwszej 6-kolorowej, kompaktowej drukarki produkcyjnej wykorzystującej technologię atramentową, czyli cieszącego się stale rosnącą popularnością modelu, jakim jest także suchy minilab SureLab SL-D700.

– Na targach Film Video Foto zobaczymy najlepsze rozwiązania dla mniej i bardziej zaawansowanych miłośników fotografii, którzy z szerokiej gamy produktów będą mogli wybrać takie, który idealnie pasują pod ich indywidualne potrzeby – tłumaczy przedstawiciel Epsona Grzegorz Mencfel, Business Account Manager LFP. – Targi to dla nas wyśmienita okazja do zbadania indywidualnych potrzeb użytkowników, wysłuchania ich pytań w zakresie doboru i obsługi sprzętu, a także poznania ich preferencji, co do wprowadzanych na rynek kolejnych innowacji. Tylko poprzez rozmowę możemy dowiedzieć się, na czym najbardziej zależy klientom, tak, aby stale udoskonalać usługi druku fotograficznego.

www.epson.eu

KL