Druk Cyfrowy, Nowości

Canon i-SENSYS – najnowsze serie czarno-białych urządzeń dla małych biur

Canon zaprezentował najnowsze serie drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych z popularnej linii i-SENSYS – i-SENSYS MF520, i-SENSYS MF420 i i-SENSYS LBP210. Nowe modele zaprojektowano z myślą o podnoszeniu efektywności pracy biur domowych oraz małych grup roboczych, które dzięki elastyczności nowych rozwiązań i zaawansowanej personalizacji zapewniają wyższą efektywność i oszczędność kosztów druku.

Dzięki wyposażeniu w inteligentne funkcje, nowe serie urządzeń i-SENSYS zaprojektowano z myślą o usprawnieniu trzech kluczowych obszarów przetwarzania firmowych dokumentów – bezpieczeństwa danych, wydajności i kontroli.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Serie i-SENSYS MF520, i-SENSYS MF420 i i-SENSYS LBP210 wyposażono w najnowsze funkcjonalności uwierzytelniania użytkowników. Zintegrowany z chmurową platformą uniFLOW system Universal Login Manager oraz wersja serwerowa systemu uniFLOW pozwala administratorom zachować pełną kontrolę nad urządzeniem, zarządzać poziomami dostępu dla użytkowników i grup roboczych, zabezpieczając przepływ krytycznych danych i informacji nawet w ramach kilku urządzeń.

Funkcje zabezpieczeń administracyjnych w nowych urządzeniach i-SENSYS sprawiają, że przetwarzanie dokumentów w ramach organizacji jest w pełni bezpieczne, ograniczając niepożądane konsekwencje kosztowe i utratę reputacji w razie ich wycieku na zewnątrz.

Podnieś efektywność biura

Wysoka efektywność i szybkość obsługi sprawiają, że urządzenia pozwalają drukować z prędkością nawet 43 stron na minutę. Jednoprzebiegowe, dwustronne skanowanie i kopiowanie również jest wyjątkowo szybkie i pozwala skupić się pracownikom na kluczowych dla ich biznesu zadaniach.

Dzięki wbudowanemu mobilnemu portalowi Canon, użytkownicy mogą w pełni bezpiecznie drukować z urządzeń inteligentnych, takich jak smartfon czy tablet. Integracja z aplikacją mobilną Canon PRINT Business oraz platformami AirPrint, Mopria i Google Cloud Printing umożliwia grupom roboczym dostęp do wielu mobilnych funkcji druku i skanowania, bez konieczności podłączania się do laptopa czy komputera stacjonarnego. Oryginalne wkłady Canon z funkcją automatycznego usuwania taśmy uszczelniającej toner ułatwiają instalację kaset i minimalizują czas potrzebny na ich wymianę.

Personalizacja i kontrola obiegu dokumentów

Nowe urządzenia są niezwykle łatwe w instalacji i posiadają szereg funkcji, które ograniczają konieczność interwencji serwisowych. 5-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy i konfigurowalna funkcja Application Library umożliwiają użytkownikom skuteczną personalizację procesów przetwarzania dokumentów. Funkcje wspierające grupowanie zadań, bezpośrednie skanowanie do e-maila czy sprawne kopiowanie dokumentów sprawia, że udostępnianie informacji jest wyjątkowo proste i eliminuje nieefektywne procesy ograniczające szybki zwrot z inwestycji.

Anil Jagpal, European Marketing Manager, Canon Europe, komentuje: „Najnowsze serie urządzeń i-SENSYS odpowiadają rosnącym potrzebom niewielkich środowisk biurowych w zakresie elastyczności i bezpieczeństwa przetwarzania firmowych dokumentów. Urządzenia łączą w sobie doskonałą jakość druku, charakterystyczną dla urządzeń Canon, z niezawodnością i łatwością obsługi biurowych urządzeń. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć naszym klientom narzędzia wspierające nowoczesne modele pracy z dokumentami w firmie – bez kompromisów w zakresie jakości i kosztów”.

Serie urządzeń i-SENSYS MF520, i-SENSYS MF420 i i-SENSYS LBP210 będą dostępne w Europie od kwietnia 2018 r.

www.canon.pl

KL