Nowości, Wielki Format

Akademia Car Wrappingu czyli auto folie w praktyce – edycja 6

Akademia Car Wrappingu to cykl szkoleniowo-warsztatowy firmy Integart organizowany wraz z marką Arlon oraz mistrzem świata car wrappingu – Piotrem Cińskim. Już wkrótce, bo w terminie 18-20.04.2018 roku odbędzie się kolejna, VI edycja tego cyklu.

Jak informuje organizator, warsztaty cieszą się znaczną i niesłabnącą popularnością, co świadczy o zapotrzebowaniu na doskonalenie usług polskiego rynku aplikatorskiego.

Zajęcia poprowadzi Piotr Ciński – aplikator marki Arlon. Szkolenie składa się z części edukacyjnej, w której omawiane są zagadnienia teoretyczne, niezbędne do zachowania najwyższych standardów podczas aplikowania folii. Druga część skupia się na zagadnieniach praktycznych.

[youtube=”r5RPqvvZw6M”]

Podczas trzech dni szkoleniowych uczestnicy będą mieli okazję poznać folie wylewane marki Arlon oraz zasady ich poprawnej aplikacji. Wśród stosowanych folii znajdzie się także najnowszy produkt marki ARLON: SLX Cast Wrap wraz z laminatem serii 3270 Premium Cast Overlamiante. Na przykładzie tej folii Piotr Ciński zaprezentuje wszystkie zalety nowej technologii FLITE. Przekonacie się Państwo z jaką łatwością folia SLX Cast Wrap daje się repozycjonować i jak wiele komfortu w codziennej pracy może ona dać każdemu aplikatorowi.

Miejsce szkolenia:

ALMA TREND (obecnie Integart)
ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce pod Warszawą

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych aplikatorów. Koszt szkolenia wynosi 99zł netto. Płatne najpóźniej do dnia poprzedzającego szkolenie. Ilość miejsc ograniczona. Rejestracja nie jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. 

Rejestracja TUTAJ.

KL