Etykiety i opakowania, Nowości

Produkcja etykiet – Dzień Otwarty z Konica Minolta i Flexor

Firma Konica Minolta, lider cyfrowego druku tonerowego oraz Flexor – wiodący polski producent maszyn do finishingu zapraszają na Dzień Otwarty. Podczas wizyty po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie maszyna Accurio Label 190 do cyfrowego druku etykiet samoprzylepnych oraz maszyna do wykańczania po druku Flexor xCUT Pro. 

Spotkanie odbędzie się 28 marca br. w warszawskim Centrum Pokazowym Konica Minolta przy ul. Krakowiaków 34.

– Zapraszamy na Dzień Otwarty, podczas którego po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy na żywo maszynę Accurio Label 190. Debiut nowego rozwiązania miał miejsce podczas zeszłorocznych targów Label Expo i od razu spotkał się z dużym zainteresowaniem. Efektem tego było podpisanie pierwszych kontraktów na instalacje. Dzięki współpracy z firmą Flexor nasi goście będą mogli zapoznać się z kompletnym rozwiązaniem do produkcji etykiet samoprzylepnych – mówi Tomasz Habierski, Industrial Printing Product Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska.

Accurio Label 190 stanowi dobrą alternatywę dla firm, które chcą zacząć korzystać z technologii druku cyfrowego, aby rozwijać oferowane usługi, ale także jako dodatek do posiadanych maszyn analogowych. Urządzenie jest odpowiedzią na nowe wymagania rynku takie jak zmniejszone nakłady, krótkie terminy realizacji, potrzeba personalizacji czy druk na żądanie. Accurio Label 190 pozwala drukować z szybkością 13,5m/min w pełnym kolorze na większości materiałów samoprzylepnych

– Wspólnie z ekspertami z Konica Minolta zaprezentujemy na żywo zalety finishingu off-line. Wykorzystamy do tego najnowszą maszynę na rynku druku cyfrowego oraz nasze autorskie rozwiązanie Flexor xCUT Pro do wykańczania etykiet zadrukowanych cyfrowo na wstędze o szerokości wynoszącej do 330 mm – mówi Adam Robak, International Sales Director w firmie Flexor. 

Rejestracja na wydarzenie odbywa się pod adresem: http://info.konicaminolta.pl/openhouse

Centrum Pokazowe Konica Minolta to nowoczesna przestrzeń o powierzchni 285 m2, w której odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi urządzeniami i technologiami na rynku poligraficznym oraz systemami usprawniającymi zarządzanie dokumentami w organizacjach.