Artykuły Promocyjne, Nowości

COLOP Polska zaprasza na 50 edycję Akademii Lasera

Firma Colop serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych technologią laserową już 23 marca do Bytomia na warsztaty Akademii Lasera.

Akademia lasera to szkolenie z zakresu zastosowania lasera oraz znajomości materiałów wykorzystywanych do obróbki metodą laserową. Szkolenie składa się z części teoretycznej – wykładów, oraz praktycznej – warsztatów. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.

W trakcie warsztatów zaprezentowana zostanie praca na ploterach laserowych firmy Universal Laser Systems oraz znakowarce fibrowej. Pokazane zostaną procesy grawerowania, znakowania i cięcia różnych materiałów.

Akademii Lasera oferuje inspirację do nowych rozwiązań, nowe kontakty w branży, dostęp do oferty specjalnej na zamówienia, szansę na więcej zleceń, pakiet próbek, certyfikat i wiele innych korzyści.

Nowością jest jeszcze większy nacisk na paraktykę. Dla zainteresowanych możliwość uczestnictwa w warsztatach drugiego dnia szkolenia. Jest to świetna okazja, aby przetestować własne materiały, poćwiczyć pod okiem fachowców oraz udoskonalić wiedzę zdobytą pierwszego dnia. Udział w drugim dniu warsztatów dodatkowo płatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na wydarzenie TUTAJ. Kolejne edycje odbędą się 20 kwietnia w Poznaniu oraz 14 czerwca w Bytomiu.

Wydarzenie objęte jest partonatem Dostawcy OOH magazine.

KL