Druk Cyfrowy, Nowości

Sharp powiększa linię MX mono

Sharp Electronics CEE wprowadził dziś do oferty dziesięć nowych modeli wielofunkcyjnych urządzeń czarno-białych stanowiących uzupełnienie odświeżonej serii MX A3. Seria MX obejmuje teraz dwadzieścia cztery urządzenia o prędkościach od 26 do 60 stron na minutę, a ostatnio dodane modele zapewniają wydajne i proste w użyciu funkcje, w tym możliwość druku wysokonakładowego i wydajnego kopiowania w trybie mono.

Dzięki odświeżeniu oferty, klienci – zarówno ci, którzy wybiorą urządzenie A3 umożliwiające druk kolorowy, jak ci, którzy zdecydują się na model czarno-biały, mają zapewniony taki sam wygodny sposób obsługi. Nowe modele wyposażono w połączenie intuicyjnych, oszczędzających czas funkcji, takich jak personalizowany interfejs ekranu dotykowego, czujnik ruchu wykrywający zbliżającego się użytkownika (tylko modele Advance) i zintegrowane rozwiązanie druku podążającego dostępne w standardzie.

Modele Essential (MX-M3050, MX-M3550, MX-M4050, MX-M5050 i MX-M6050) zaspokajają wszystkie codzienne potrzeby biura, a w miarę rosnących potrzeb można je rozbudowywać przy pomocy elementów wyposażenia opcjonalnego. Modele Advance (MX-M3070, MX-M3570, MX-M4070, MX-M5070 i MX-M6070) oferują dodatkowo funkcje takie jak bezpośredni druk plików pakietu Office i integracja z chmurą (w standardzie).

– Nasze nowe, odświeżone serie mono Advance i Essential oferują klientom wydajne funkcje, umożliwiając im szybkie wykonanie wszystkich codziennych zadań, których wymaga dziś prowadzenie biura. – mówi Szymon Trela, Product Manager w Sharp Electronics CEE. – Nowa seria MX mono koncentruje się na bezpieczeństwie, aby pomóc naszym klientom w ochronie informacji, w tym wrażliwych danych osobowych. Nowe modele pozwalają bez znacznych nakładów finansowych wdrożyć zmiany, które są niezbędne z punktu widzenia zgodności z najnowszym rozporządzeniem RODO.

Wszystkie nowe urządzenia są wyposażone w intuicyjny, przyjazny interfejs użytkownika, dostępny poprzez ekran dotykowy LCD o wymiarach 10.1”, łączność bezprzewodową umożliwiającą bezpośredni dostęp do chmury (modele Advance w standardzie, opcja dodatkowa w przypadku modeli Essential) oraz funkcję druku podążającego, która przechowuje drukowane dokumenty do zatwierdzenia. To oznacza, że dokumenty są drukowane wyłącznie wtedy, gdy użytkownik znajduje się przy urządzeniu, dzięki czemu dokumenty wrażliwe nie są pozostawiane na tacy odbiorczej bez nadzoru. Korzystając z funkcji druku podążającego klienci mogą również dokonywać wydruku z każdego urządzenia wielofunkcyjnego w sieci, w dowolnie wybranym miejscu i czasie.

Odświeżona linia mono łączy w sobie wszystkie zalety mobilności, zapewniając łatwy dostęp do popularnych aplikacji w chmurze, w tym Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint ® Online, Box™ i Google Drive™ poprzez dostępne funkcje Sharp Cloud Connect.

Nowe urządzenia drukują na papierze o różnych formatach i gramaturach, aż do A3W i 300 g/m2 oraz są wyposażone w wiele opcji drukowania i opcji wykończeniowych, co umożliwia tworzenie profesjonalnych raportów i broszur.

www.sharp.pl

KL