Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Nowości

Ricoh prezentuje szerokie portfolio na FESPA 2018

Podczas tegorocznej edycji FESPA Ricoh zaprezentuje ofertę cyfrowych drukarek do bezpośredniego druku na tekstyliach (DTG). W strefie firmy będzie można także poznać możliwości stworzonych z myślą o druku dekoracyjnym w przemyśle systemów UV typu flatbed Ricoh Pro™ T7210, oferujących wysoką jakość obrazu oraz poziom wydajności.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii urządzenia Ricoh umożliwiają skrócenie i przyśpieszenie procesu produkcyjnego. Prezentowane na FESPA 2018 rozwiązania są kompatybilne z oprogramowaniem pozwalającym na szczegółową kontrolę ustawień druku oraz oszacowanie kosztu tuszu wykorzystanego podczas realizacji danego projektu.

W czasie FESPA Ricoh planuje dokładniej poznać potrzeby firm zajmujących się drukiem i komunikacją, a także podzielić się z nimi wiedzą oraz doświadczeniem na temat rozwiązań takich jak systemy workflow dla rynku sign & display.

– Ricoh posiada w swoim portfolio rozwiązania, które pozwalają sprostać różnorodnym wyzwaniom rynku. Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze najnowsze urządzenia drukujące UV typu flatbed oraz ekonomiczne rozwiązania do druku na tekstyliach. Zaplanowaliśmy także prezentację wydajnych głowic do urządzeń atramentowych. Nasi specjaliści będą do dyspozycji odwiedzających targi, aby doradzić w jaki sposób bezproblemowo zintegrować te urządzenia w swoim parku maszynowym, a także uzyskać jak największy zwrot z inwestycji dzięki rozszerzeniu swojej działalności – powiedział Graham Kennedy, Head of Commercial Ink Jet Business, Commercial and Industrial Printing Group w Ricoh Europe.

Stoisko Ricoh będzie można odwiedzić w hali 3.1 A50, stanowisko 224sqm od 15 do 18 maja.

www.ricoh.pl

KL