Druk Cyfrowy, Nowości

Epson na liście Top 100 liderów technologii na świecie wg Thomson Reuters

Epson został wyróżniony spośród 5000 firm technologicznych, trafiając na listę Top 100 globalnych liderów technologii 2018 roku. Zestawienie przygotowała jedna z najbardziej znanych na świecie agencji prasowych – Thomson Reuters.

Podstawą do oceny 5000 firm i wyłonienia spośród nich 100 najlepszych, był 28-punktowy algorytm bazujący na danych dotyczących ośmiu filarów wydajności przedsiębiorstwa. Są nimi: finanse, zarządzanie i zaufanie inwestorów, zarządzanie ryzykiem i uniezależnienie od wahań na rynku, zgodność z wymogami prawa, innowacyjność, polityka wewnętrzna i odpowiedzialność społeczna, wpływ na środowisko oraz reputacja marki. Thomson Reuters, podejmując się pierwszej tak holistycznej i kompleksowej oceny firm na rynku nowych technologii, wyróżnił Epsona jako jedną z największych i najważniejszych organizacji w świecie technologicznym.

– Historia firmy Epson od początku była naznaczona pionierskimi wynalazkami, dążeniem do innowacji i dbaniem o jak najwyższą jakość produktów, przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Od ponad 50 lat wartości te są dla nas nadrzędne i stale wdrażamy kolejne nowatorskie projekty z nimi związane – mówi Krzysztof Modrzewski, szef polskiego oddziału Epson. – Otrzymane z rąk agencji Thomson Reuters wyróżnienie jest potwierdzeniem, że założone przez firmę cele są konsekwentnie realizowane i stanowi dodatkową motywację do kontynuowania obecnej polityki przedsiębiorstwa.

www.epson.pl

KL