Nowości, Wielki Format

DMPlot – nowy gracz na rynku wielkoformatowym

W 2017 roku w stolicy województwa śląskiego, Katowicach powstała firma DMPlot. Jej specjalizacja to sprzedaż i serwis ploterów frezujących, tnących i stołowych o różnych typach konstrukcji.

Oferta firmy zawiera również oprogramowanie niezbędne do przygotowania projektu i ścieżki narzędzia dla sprzedawanych przez naszą firmę maszyn. Oferują też serwis i szkolenia w przypadku urządzeń zakupionych na rynku wtórnym, oraz wyceny, remonty, a także pośrednictwo w sprzedaży maszyn używanych. – Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży i serwisie, a naszym atutem jest wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletni kontakt z maszynami cnc. Dysponujemy zapleczem doświadczonych doradców i serwisantów w całym kraju, co pozwala nam na szybką reakcję handlową oraz serwisową – mówi Dawid Sawicki, Dyrektor Operacyjny w DMPlot.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia oraz oprogramowanie dedykowane dla przedsiębiorstw produkcyjnych, firm stolarskich i zajmujących się produkcją mebli, firm zajmujących się produkcją uszczelnień technicznych, producentów elektroniki, poligrafii, grafiki reklamowej, rynku tekstylnego, użytkowników platformy CAD/CAM, producentów opakowań, producentów wyrobów termoformowanych oraz konstruktorów prototypów.

Dlaczego akurat ten rynek? – Zdecydowaliśmy się na ten profil działalności przede wszystkim ze względu na posiadane przez naszą kadrę doświadczenie. To dzięki niemu byliśmy w stanie dokonać wyboru sumiennych dostawców i producentów, przez co możemy zagwarantować naszym klientom najlepsze rozwiązania i właściwą opiekę serwisową. Samo podejście do powstania firmy oparliśmy na nowoczesnym modelu biznesowym, który na pierwszym miejscu zawsze stawia człowieka. Urządzenia w tej koncepcji stanowią pewną część systemu pracy i służą rozwojowi każdego przedsiębiorstwa. Można więc śmiało powiedzieć, że nie sprzedajemy jedynie maszyn, lecz uzupełniamy systemy produkcyjno – usługowe o nowe możliwości – podkreśla Dawid Sawicki.

– Wieloletnie obserwacje utwierdziły nas w przekonaniu, że na rynku kształtuje się nowy trend, któremu wtórujemy. Jeszcze kilka lat temu większość urządzeń na rynku sprzedawano wyłącznie ceną. Obecnie klienci szukają rozwiązań, które stanowią wsparcie ich biznesu i pozwalają na uzyskanie właściwych zysków. Taka forma działalności pozwala na inwestowanie zarówno w park maszynowy, jak i umiejętności i przywiązanie personelu. W branży w której się obracamy, znaleźliśmy dla siebie właściwe miejsce i potrafimy pomóc klientom w znalezieniu optymalnych rozwiązań – reasumuje przedstawiciel DMPlot.

www.dmplot.com

KL