Nowości, Wielki Format

Ploter stołowy FLORA XTRA2512 UV w drukarni GRAFFITI ze Szprotawy

W styczniu 2018 r. do parku maszynowego Drukarni GRAFFITI Krystian Grabowski ze Szprotawy dołączył ploter stołowy FLORA XTRA2512 UV, dostarczony oraz wdrożony przez Firmę Color Laboratory MD Sp. z o.o.

Wieloletnia współpraca obu firm zaowocowała kolejną realizacją, która znacznie wzbogaciła możliwości technologiczne i produkcyjne drukarni. Po instalacji urządzenia prawie natychmiast zostało ono wdrożone do codziennej produkcji. Ploter pracuje bardzo szybko, jakość wydruku oraz wydajność stanowi odpowiedź na wszystkie potrzeby Graffiti.

Firma istnieje na rynku od 10 lat i specjalizuje się przede wszystkim w wielkim formacie. Drukarnia zajmuje się głównie realizacją zamówień z innych drukarni czy Agencji Reklamowych, jednak nie rezygnuje z pojedynczych zleceń czy współpracy z innymi firmami, które zlecają wykonywanie projektów oraz wydruków na własne potrzeby. Własny zespół grafików gwarantuje terminowość oraz profesjonalne doradztwo przy przygotowywaniu druku, jak też podmiotowe podejście do każdego indywidualnego zlecenia.

– Odpowiadając na aktualne potrzeby rynku, nawiązaliśmy również współpracę z wieloma drukarniami np. offsetowymi, gdzie wspólnie wspieramy się podzleceniami w przypadku niemożności realizacji w ramach własnego parku. To daje dużą stabilność na rynku oraz ogromne możliwości przy wspólnej pracy, a nie wzajemnym wyniszczaniu się konkurencji – mówi Krystian Grabowski, właściciel drukarni GRAFFITI (na zdjęciu poniżej).

Wdrożenie plotera Flora UV w firmie PHU GRAFFITI Krystian Grabowski jest też dowodem na to, że nawet w tak rozwiniętej już branży druku, warto stale poszukiwać nowych rozwiązań, dzięki którym można wyróżnić się na tle innych firm i zachęcić je do współpracy. Spektrum możliwości plotera pozwala na nieszablonowe rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających.

www.color-laboratory.com

KL