Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości, Wielki Format

Pierwszy w tym roku Raport Dostawców już na rynku

Pierwszy w tym roku Raport Dostawców Mediów i Maszyn właśnie pojawił się na rynku. Można go także bezpłatnie pobrać w formie online.

Raport jest największym na rynku zestawieniem mediów i maszyn dla branży reklamy i poligrafii. Kolejne strony magazynu zawierają obszerny przegląd podłoży i urządzeń dla czterech, głównych segmentów branży: reklamy wizualnej, znakowania artykułów promocyjnych, arkuszowego druku cyfrowego oraz druku & opakowań.

W najnowszym numerze można zapoznać się z nowościami dla druku na tekstyliach (zaprezentowanymi podczas listopadowych targów Fast Textile). O roli dobrego atramentu i jego znaczeniu w kontekście ekologii mówi w wywiadzie Stephan Heintjens, dyrektor ds. rozwoju Mutoh.

W wydaniu także case study poświęcone oklejaniu pojazdów. Folie Avery Dennision, specjaliści z Grupy Ca i wyjątkowy klient – pierwsza w Polsce miejska wypożyczalnia samochodów elektrycznych Vozilla z Wrocławia.

W numerze również o tym co ważne na tym rynku, o nowościach branżowych, implementacjach nowych urządzeń w polskich firmach i najnowszej ofercie dostawców w kontekście mediów i maszyn.

Pobierz bezpłatnie wersję online TUTAJ. [PDF]

KL