Etykiety i opakowania, Nowości

Drukarka Epson C7500G wyróżniona na Targach Opakowań ExpoOPAKOWANIA

Drukarka Epson ColorWorks C7500G to niezastąpione urządzenie w drukowaniu kolorowych etykiet w krótkich seriach. Pozwala ona nawet w warunkach domowych niezwykle tanio i szybko drukować wysokiej jakości etykiety.

Co więcej, dzięki bardzo praktycznej opcji drukowania w krótkich seriach i tworzenia indywidualnych projektorów na żądanie, C7500G pozwala wyeliminować wydatki związane z drukowaniem wstępnym. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesną głowicę drukującą PrecisionCore, która zapewnia najwyższą jakość wydruku.

Te właśnie zalety modelu nagrodzono honorowym wyróżnieniem przyznanym przez jury Targów Opakowań ExpoOpakowania, które odbyły się w dniach 21-22 listopada 2017 roku w Sosnowcu. W trakcie targów wystawcy premierowej edycji imprezy mieli możliwość zaprezentować technologie wytwarzania, pakowania, etykietowania i drukowania, jak i innowacyjne rozwiązania z branży opakowań i recyklingu. Epson ColorWorks C7500G został wystawiony w dedykowanej strefie druku na stoisku jednego z dystrybutorów urządzeń japońskiej marki – Plus Digital.

OOH magazine był partnerem medialnym targów.

KL