Druk Cyfrowy, Nowości

Canon: Najnowsze drukarki PIXMA A2450 i A2460 dla użytkowników domowych

Canon ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch nowych drukarek przeznaczonych do użytku domowego, wchodzących w skład popularnej gamy urządzeń PIXMA: A2450 oraz A2460.

Dzięki nowym drukarkom PIXMA, utrwalanie na zdjęciach radosnych chwil spędzonych wspólnie z przyjaciółmi oraz rodziną jest teraz znacznie łatwiejsze. Niezależnie od tego, czy chcemy wykonać zdjęciowy kolaż, czy przypiąć pojedyncze zdjęcie na lodówce, urządzenia PIXMA A2450 i A2460 umożliwiają druk fotografii w formacie 10×15 cm bez ramek w zaledwie 65 sekund.

Rodzinnym perfekcjonistom oryginalne tusze Canon pozwolą wydobyć ze zdjęć to, co najlepsze. Czarny atrament pigmentowy drukuje doskonałej jakości, szczegółowy tekst, a kolorowe tusze oddają żywe, głębokie barwy na zdjęciach.

Jeszcze wyższa wydajność

Nowe drukarki PIXMA A2450 i A2460 zostały zaprojektowane z myślą o wydajności oraz efektywności kosztowej użytkowników domowych. Oba modele posiadają funkcjonalności, ograniczające zużycie energii podczas przerw w pracy urządzenia, m.in. automatyczne przechodzenie w tryb uruchamiania i wyłączania. Użytkownicy mają także możliwość drukowania i kopiowania kompletnych, rozbudowanych dokumentów, korzystając z udoskonalonej funkcji korekty marginesów. A dodatkowo używanie wydajnych pojemników XL oznacza rzadszą ich wymianę i więcej wydruków na jednym zestawie atramentów. Czarny atrament Black XL pozwala wydrukować ponad dwukrotnie więcej materiałów w porównaniu ze standardowymi pojemnikami. Nowe drukarki wyposażone są także w czujniki wykrywania papieru.

Łączność Wi-Fi

Urządzenia A2460 oferują możliwość działania w trybie online i są kompatybilne z aplikacjami AirPrint[1] oraz Mopria[2] gwarantując bezprzewodową komunikację z urządzeniem. Drukowanie bezpośrednio ze smartfonu czy tabletu jest szybkie i wygodne.

Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT[3] na urządzenia z iOS oraz Android, aby w jeszcze szerszym zakresie wykorzystać dostępne opcje urządzeń. Aplikacje te umożliwiają drukowanie z urządzeń przenośnych oraz z aplikacji PIXMA Cloud Link, niezależnie od tego, czy jest to najnowsze selfie na Instagrama, czy ważny dokument firmowy drukowany z dysku Google Drive.

Urządzenia PIXMA A2460 pozwalają także zachować stałą łączność z inteligentnymi urządzeniami, nawet jeśli domowy sygnał Wi-Fi zawiedzie. Wystarczy szybko i w prosty sposób wybrać tryb połączenia Wi-Fi i uruchomić połączenie korzystając z konwencjonalnego routera Wi-Fi lub w trybie punktu dostępowego.

[1] Dla użytkowników iOS

[2] Dla użytkowników Android

[3] Dzięki funkcji PIXMA Cloud Link w aplikacji Canon PRINT

www.canon-europe.com

KL