Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

Mimaki Europe wita Dannę Drion jako głównego kierownika ds. marketingu EMEA

Mimaki, producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i systemów cięcia, poinformował dziś, że Danna Drion dołączyła do zespołu marketingu jako główny kierownik ds. marketingu w regionie EMEA.

Przed przejściem do Mimaki Drion sprawowała wyższe stanowiska kierownicze w marketingu w różnych firmach z branży wysokich technologii, informatyki i telekomunikacji, w tym Pyramid Analytics, Red Hat, Oracle, BEA Systems, British Telecom i MCI/WorldCom. Duże doświadczenie Drion w pomyślnym marketingu ofert technicznych na rynku B2B wniesie świeże myślenie i wiedzę do działań marketingowych Mimaki Europe.

– Cieszę się, że dołączam do Mimaki Europe – powiedziała Danna Drion. – Jestem pod wrażeniem zdolności firmy do szybkiego wprowadzania dużej liczby ekscytujących i innowacyjnych produktów, a także szerokiej gamy rozwiązań do druku i cięcia oferowanych przez Mimaki. Obejmuje ona wszystko, od druku na papierze, tworzywach sztucznych, sztywnych materiałach i obiektach cylindrycznych po nową drukarkę 3D 3DUJ-553, pierwszy krok firmy na rosnącym rynku 3D. Skupię się na równowadze między lokalnymi i międzynarodowymi interesami firmy Mimaki w celu zapewnienia lub rozwinięcia sieci partnerów w zakresie najnowszych rozwiązań oraz szkolenia partnerów z myślą o sukcesie zarówno ich samych, jak i ich klientów. 2018 rok będzie ekscytujący!.

Przed dołączeniem do Mimaki Europe pani Drion była dyrektorem ds. marketingu w Pyramid Analytics, znanej, innowacyjnej firmie zajmującej się analityką biznesową, oraz spędziła wiele lat w branży oprogramowania typu open source. Uzyskała stopnie naukowe w dziedzinie ekonomiki przedsiębiorstw i marketingu na uniwersytecie w Amsterdamie.

– Oprócz dużego doświadczenia w marketingu Danna wniesie również głęboką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie analityki biznesowej i analizy danych, co pomoże Mimaki Europe wzmocnić działania marketingowe i pogłębić relacje z klientami – powiedział Ronald van den Broek, dyrektor generalny ds. sprzedaży w Mimaki Europe. – Dołącza do nas w bardzo dogodnym momencie oraz ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, które będą cennym atutem w naszej organizacji. Ale naprawdę decydującym czynnikiem jest jej doświadczenie w roli inspirującego, motywującego i strategicznego kierownika zarówno w małych, jak i dużych firmach. Wiem, że wniesie prawdziwą wartość do naszych działań – nie tylko marketingowych.

www.mimakieurope.com

KL