Druk Cyfrowy, Nowości

Ploter Oki ColorPainter M-64s z prestiżową nagrodą Pick 2018

Wielkoformatowy ploter eko-solwentowy OKI ColorPainter M-64s otrzymał, podczas targów Print Show, prestiżową nagrodę BLI ,,Pick” 2018 w kategorii Doskonałe ,,Ulepszenie” – drukarka CMYK eko-solwentowa/lateksowa 54″/64″ przyznawaną przez zrzeszone w ośrodku badawczym Keypoint Intelligence Laboratorium Buyers Lab (BLI). Nagroda, o którą walczą drukarki z całej Europy i Stanów Zjednoczonych, jest rezultatem kilku miesięcy praktycznych testów przeprowadzanych przez zespoły ekspertów, analityków i techników laboratoryjnych w BLI.

 – Ploter ColorPainter M-64s firmy OKI został niepodważalnym zwycięzcą w kategorii „ulepszonej” drukarki CMYK” – powiedział David Sweetnam, Dyrektor działu Usług Badawczych oraz Laboratoryjnych BLI. – Oprogramowanie sterujące CP Manager, dzięki doskonałym osiągnięciom w wielu kategoriach, zostało szczególnie wyróżnione za funkcjonalność i użyteczność, co dało mu pięć gwiazdek za zarządzanie i monitorowanie urządzenia.

Laboratorium BLI doceniło ploter ColorPainter M-64s za jego wydajność i wyjątkową stabilność wymiarową w przypadku wysoce precyzyjnych projektów graficznych składających się z kilku części. Poza wymienionymi zaletami, urządzenie jako jedyne zostało nagrodzone również za znakomitą możliwość odwzorowania wysokiej jakości skali szarości.

Od momentu uruchomienia programu testów dla druku eko-solwentowego/lateksowego w 2016 roku, laboratorium BLI przebadało wiele urządzeń do druku lateksowego 54″/64″ w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz nagrodziło najlepsze produkty w czterech kategoriach: Podstawowa drukarka CMYK Eko-solwent, Ulepszona drukarka CMYK Eko-solwent, drukarka CMYK Eko-solwent o wysokim potencjale produkcyjnym oraz drukarka eko-solwent najlepiej rozszerzająca paletę barw.

 – Cieszymy się z otrzymania nagrody Pick Award 2018 dla Doskonale „Ulepszonej” drukarki CMYK eko-solwentowej/lateksowej 54″/64″ – powiedział Shu Watanabe, Dyrektor Generalny Industry Print, który odebrał nagrodę w imieniu OKI Europe. – Ploter ColorPainter M-64s to doskonały przykład technologicznego przywództwa firmy i jej umiejętności tworzenia innowacyjnych, efektywnych i jakościowych rozwiązań w zakresie druku na zmieniającym się nieustannie rynku, odpowiadających na zróżnicowane wymagania dotyczące wydruków zewnętrznych i wewnętrznych.

Łatwe w obsłudze urządzenie ColorPainter M-64s firmy OKI Europe zrewolucjonizowało rynek druku wielkoformatowego dzięki innowacyjnej technologii i rozwiązaniom, które zapewniają wyjątkowe i efektowne wydruki graficzne w wysokiej jakości w bardzo krótkim czasie. Eko-solwentowe atramenty SX, charakteryzujące się dużą lepkością i mało intensywnym zapachem, korzystnie wpływają na środowisko pracy oraz pozwalają uzyskać szeroki zakres barwy kolorów i doskonałe krycie. To przekłada się na zaawansowane i trwałe wydruki uzyskiwane niższym kosztem, idealne dla wielu zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych: od folii samochodowych do podświetlanych nośników.

www.oki.com/pl

www.drukwfirmie.pl

KL